Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Daark

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Neutralna

O Daark

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Lista rezerwowa

  Hej. Dostałam informacje, że jestem na liście rezerwowej na kierunku geologia stosowana na UW, miejsce 37. Limit miejsc wynosi 100. Jak myślicie mam szanse na dostanie sie. Dostałam sie natomiast na geologię poszukiwawcza. Ale mam jeden problem bo jutro ide zaniesc papiery na geologię poszukiwawcza, wolałabym jednak dostać sie na stosowana. Tyle ze przesunięcia na liście będę ogłoszone 24 lipca, a papiery składać należy 25-26 lipca. Wtedy nie bedzie mnie w kraju i nie wiem czy można jakoś przenieść te papiery na ten drugi kierunek(ten sam wydział), czy muszę to zrobić osobiście. Prosze o pomoc.
 2. Geologia stosowana, UW

  Dziękuje za odpowiedź.
 3. Geologia stosowana, UW

  Witam, w tym roku będę rekrutować się na studia pierwszego stopnia na kierunku geologia stosowana. Mature pisałam już rok tem, ale z pewnych względów musiałam zrobić sobie rok przerwy. Przeglądałam progi punktowe z zeszłych lat i zastanawiam się czy dużo mogą dużo wzrosnąć progi punktowe, liczba chętnych na ten kierunek. Czy ten kierunek jest bardzo oblegany. Dodam że w tamtym roku dostałabym się, miałam więcej punktów niż było wymagane. Proszę o odpowiedź.