Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

anka97

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O anka97

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Warszawa
 • Zainteresowania
  sport, film
 1. Gdzie na wakacje?

  Jak zarezerwujesz wyjazd teraz to zaczynają się już promocje first minute. Chociaż osobiście wolę Mazury albo polskie Beskidy.
 2. Pomysł na biznes - co sądzicie?

  Raczku, wszystko fajnie, ale ZUS i podatki same się nie zapłacą za darmo.... Miesięczny zysk musiałby być na poziomie 600-700 zł, żeby wyjść na zero
 3. Prezent dla chłopaka

  Jak coś z motoryzacją to prędzej klemy albo fajną skrobaczę z rękawiczką, zestaw do mycia i czyszczenia (szampon itp.), albo jak już wcześniej wspomniano karnet na gokarty, paintballa, bilard, stadion piłkarski jeśli jest kibicem.
 4. To się nazywa logika :)

  Z życia wzięte Profesor chce oblać studenta fizyki który upiera się, że zdał celująco. Postanowili poradzić się osoby trzeciej. Zadanie: W jaki sposób można określić wysokość wieżowca za pomocą barometru. Odpowiedź: Opuszczamy ze dachu barometr przywiązany do liny aż dosięgnie chodnika. Mierzymy długość liny równą wysokośći budynku. Wszystko fajnie, ale każdy przechodzień tyle powie. Mediator prosi o inną odpowiedź z elemetem fizyki. Odpowiedź 2: Upuszczamy barometr z dachu, czas lotu mierzymy stoperem. Używamy wzoru x=0,5*a*t^2 Profesor wpisał najwyższą ocenę, ale mediator był nadal ciekaw alternatyw. Odpowiedź 3: Proporcja cieni budynku i barometru, plus wysokości barometru. Odpowiedż 4: Wykorzystać barometr jako linijkę i odmierzać przy wchodzeniu po schodach. Odpowiedź 5: Różnica siły grawitacji na chodniku i na dachu. Barometr jako wahadło. Odpowiedź 6: Barometr na linie prawie przy chodniku. Obliczenia na podstawie okresu wahadłowego. Odpowiedź 7: Wymienimy barometr za informację z kierownikiem/administratorem budynku. Odpowiedź 8: to była to o którą chodziło profesorowi.... Studentem był noblista Niels Bohr