Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

BalckSkin

Użytkownik
 • Zawartość

  36
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O BalckSkin

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Płock
 1. Historia na prawie

  Witam. W tym roku chce rozpocząć studia na prawie zaoczne. Niestety nie zdawałem matury z przedmiotów punktowanych i mam prawie same podstawy. Czytałem wypowiedzi, że na prawie dużo odpada na historii i trzeba zdawać historie rozszerzona. Bardzo chcę studiować prawo i pytanie czy można się do studiów przygotować? Boję się że nie dam rady i chciałbym już wcześniej się uczyć. Czy są jeszcze przedmioty problematyczne, które ciężko zdać na prawie?
 2. Psychologia zaoczne na UG

  Żeby nie zakładac nowego tematu....zobaczyłem na stronie internetowej że na psychologię niestacjonarne na UG w 2016 prowadzony był drugi nabór Oznacza to że dostał się każdy kto złożył i nie wypełnili limitu miejsc? Jak to wygląda z tym drugim naborem
 3. Psychologia zaoczne na UG

  Czyli mam rozumieć że skany dokumentów nie decydują o dostaniu się? Na Wyższej Szkole finansów i zarządzania w Warszawie (prywatna) jest tak ze należy im wysłać skany podpisanej umowy, świadectwa itd... Nooo i mam obawy że jak nie dostanę się na UG to w Warszawie nie będzie miejsc Ps Do Wyższej Szkoły finansów i zarządzania w Warszawie należy orginaly dostarczyć do 30 września.
 4. Psychologia zaoczne na UG

  Zgadzam się ale na Wyższej Szkole finansów i zarządzania muszę dostarczyć skany dokumentów w przeciągu 30 dni od daty rejestracji a orginaly do 30 września, stąd moje obawy, że złożę tam i nie będę mógł rekrutowac się na UG. Z drugiej strony obawiam się że nie będzie miejsc na prywatnej....Bardziej zależy mi na UG więc nie wiem czy stawiać wszystko na jedną kartę i próbować na zaoczne
 5. Psychologia zaoczne na UG

  Właśnie uzyskałem informację od biura rekrutacji że jest tyle miejsc ile będzie chętnych. Nie wiem co teraz zrobić gdyż na uczelnie prywatna mam miesiąc na wysłanie skanów dokumentów a dokładnie do Wyższej Szkoły finansów i zarządzania w Warszawie. Ps Ma ktoś opinie na temat tej uczelni i kierunku psychologia na niej?
 6. Psychologia zaoczne na UG

  Witam. Czy łatwo jest się dostać na psychologię niestacjonarne na Uniwersytecie Gdańskim. Liczba kandydatów na miejsce ostatnio wynosiła 7,50. Mam wątpliwości czy dostanę się i rozważam uczelnie prywatna ale chciałbym wiedzieć czy mam szansę na zaoczne. Wiem że na dzienne się nie dostanę.
 7. Psychologia na uczelni prywatnej

  Dziękuję bardzo
 8. Psychologia na uczelni prywatnej

  Martwię się że mnie nie przyjmą że względu na ten brakujący 1 pkt....Teraz gdybym miał tracić rok na poprawianie matury dla jednego pkt...Z tego co się orientuję to ten próg kwalifikacyjny jest stały (95pkt) ale może robią jakieś wyjątki kiedy nie wypełnia limitu miejsc?
 9. Psychologia na uczelni prywatnej

  W sumie dziwne by było gdyby próg był 95 pkt a na zaocznych załóżmy będzie 100 chętnych na 120 miejsc więc powinni przyjąć wszystkich. Zawsze myślałem że uczelnie niepubliczne przyjmuja wszystkich że względu na odpłatna naukę. Myślę o studiach niestacjonarnych na Psychologi więc jak mają ten próg już z góry 95 pkt chyba powinni mnie przyjąć jak mam 94 pkt?
 10. Witam. Po głębszych przemyśleniach, za i przeciw, postanowiłem wybrać się na psychologię zaocznie. Mam natomiast pytanie dotyczące progów. Chciałbym studiować na prywatnej uczelni Szkoła Wyższej Psychologi Społecznej Uniwersytetu humanistycznospolecznego. Wyczytałem że aby zostać zakwalifikowanym należy mieć 95 pkt ja natomiast nieszczęśliwie mam 94 pkt.... Czy zważając na to że są to studia płatne, prywatne i tryb niestacjonarny to jest szansa żeby mnie przyjęli?
 11. Prawo, prawo kanoniczne

  Dziękuję za odpowiedź
 12. Prawo, prawo kanoniczne

  Na niestacjonarne ciężko się dostać?
 13. Prawo, prawo kanoniczne

  A orientuje się Pan czy prawo kanoniczne jest popularne i trudno się dostać? I czy nie łatwiej by było dostać się na studia niestacjonarne na kierunku prawo
 14. Prawo, prawo kanoniczne

  Witam. Niestety wybrałem kierunek w którym się nie odnalazłem i postanowiłem zakończyć studiowanie. Zawsze chciałem studiować coś związanego z prawem gdyż to zawsze mnie interesowało. Niestety maturę zdałem słabo (+-50% podstawy). Bardzo mnie ciekawi prawo kanoniczne ale mam obawy że się nie dostanę(ciężko się dostać na ten kierunek?) .... To samo tyczy się prawa cywilnego. Biorę również możliwość zaocznego studiowania prawa gdyż nie chce poprawiać matury kiedy już mam,, zmarnowany" rok. Pozdrawiam
 15. Wspol

  Witam. Czy naprawdę tak jak się słyszy ciężko jest się dostać do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie na kierunek kryminologia, bezpieczeństwo wewnętrzne? (cywilne)