Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

vinciel

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O vinciel

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Straż Pożarna
 1. Prosze o pozostawienie kontaktu, mam kilka pytan odnosnie studiowania
 2. Transport - czy warto?

  Dziękuje serdecznie Panie Łukaszu Gdyby jeszcze ktoś mógł się wypowiedzieć dla pełniejszego obrazu byłbym bardzo wdzięczny
 3. Transport - czy warto?

  A który uważasz najłagodniej by się ze mną obszedł? Mam dobre zdolności analityczne, wyobraźnie. Mam problem z logiką, wiarą w siebie (wyniesione z domu i staranie pielęgnowane) i podstawami matematyki/fizyki. Czy sensowne jest studiowanie tych kierunków zaocznie.? Pytam dlatego że raczej muszę zarobić na studia na bieżąco.
 4. Transport - czy warto?

  Witajcie, zwracam się z prośbą do was drodzy użytkownicy. Mam 21 lat. Chciałbym wybrać się na studia niestacjonarne. Marzy mi się uzyskanie tytułu inżyniera. Niestety matura bardzo kiepsko zdana. 36% Matematyka 78% Angielski i 68% Polski. Umiejetnosci z Fizyki i Chemi sa na podobnym poziomie co matematyka. X matematyki orłem nie jestem. Wynika to z zaniedbania podstaw tego przedmiotu. Chciałbym podjąć studia na jednym z tych kierunków na Politechnice Rzeszowskiej: - inżynieria środowiska - elektronika i telekomunikacja - transport (najbardziej mi bliski) - zarządzanie i inżynieria produkcji Czy mam szanse poradzić sobie na któryś z tych kierunków z tak słabymi wynikami?