Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Emiktt

Użytkownik
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Emiktt

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Przedłużenie sesji

  Jeśli zostanie mi przedłużona sesja to wykładowca ma prawo nie zrobić mi dodatkowego terminu zaliczenia?
 2. Witam. Czy wiosek o przedłużenie sesji poprawkowej trzeba złożyć przed końcem tej sesji?
 3. Dług ECTS, a kilka form zajęć

  Blokować (w sensie, że nie mogę podejść) nie blokuje, bo te przedmioty są do zaliczenia w tym samym czasie, nie ma powiedziane, który pierwszy trzeba zaliczyć. Tylko pytanie czy jeśli tylko projekt jest oblany to liczy się dług punktowy za ten przedmiot? Bo ECTSY są wpisane tylko przy laboratorium.
 4. Dług ECTS, a kilka form zajęć

  Właściwie chodzi o laboratorium i projekt. Na rozpisce wygląda to tak, że ECTSy są tylko przy laboratorium. Czyli w tym przypadku za projekt nie ma punktów ECTS? http://i68.tinypic.com/25h2yj6.jpg
 5. Powtarzanie drugiego semestru

  Jeśli jest na 1. roku to niech się zorientuje czy u niego na uczelni można przepisać oceny. Jeśli podejdzie od nowa do rekrutacji i będzie mógł przepisać oceny to zapłaci tylko za opłatę rekrutacyjną i będzie musiał zaliczyć to czego nie zaliczył, ewentualnie dodatkowo to czego mu wykładowcy nie przepisali.
 6. Witam. Czy jeśli mam w ramach przedmiotu np. wykład i projekt i obleję tylko projekt, to czy w takim wypadku mam dług punktowy za przedmiot? Czy punkty długo ECTS jest liczony tylko za wykłady? Pozdrawiam.
 7. Witam. Czy jest możliwość przejścia na kolejny semestr jeśli nie mieścimy się w długu punktowym semestralnym lub rocznym? Można napisać jakieś podanie o zwiększenie dopuszczalnej liczby długu punktowego ECTS? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam
 8. Łącznie to wiem, tylko np. 1 semestr - 1pkt długu 2 - 5 3 - 1 4 - 5 Łączny dług - 12 A semestralny po 4 semestrze będzie 5 czy 10? Dług semestralny z semestru letniego liczy się tylko z obecnego semestru czy z obecnego semestru + z zeszłego semestru letniego?
 9. Powtarzanie drugiego semestru

  Nie lepiej rekrutować się od nowa?
 10. Witam, Jak się liczy dług punktowy semestralny ECTS? Dług punktowy semestralny ECTS za dany semestr liczy się tylko z przedmiotów oblanych na danym semestrze, czy na danym semestrze + na semestrach z wyższych lat? Np. na 2. semestrze mam 5 pkt długo i na 4. też 5 pkt. To dług semestralny po 4. semestrze mam 5 pkt czy 10? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.