Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Kawa

Użytkownik
 • Zawartość

  610
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  9

Reputacja

28 Wyśmienita

O Kawa

 • Tytuł
  Stały bywalec
 • Urodziny 07.09.1989

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  3city

Ostatnie wizyty

906 wyświetleń profilu
 1. Dobra, w sumie jest wrzesień, zapomniałam. Można usunąć powyższy post
 2. Moment, student oblał pierwszy semestr, ale chce chodzić od drugiego? Na publicznych raczej o to ciężko.
 3. weterynaria

  Czaszka to trudny preparat, więc ludzie sobie sprzedają, żeby można było się uczyć na nich w domu. Jest tu mniejszy problem niż z ludzką medycyną, bo czaszkami człowieka handlować nie wolno, a zwierzęce to mniejszy problem. Konieczna nie jest, jak ktoś się przyłoży na ćwiczeniach.
 4. Lekarski czy ekonomia?

  No tak, mityczne powołanie Wszystkie zawody medyczne są "z powołania", bo się pracuje z człowiekiem i to chorym. Lekarz to fajny zawód, bardzo ciekawy i rozwojowy. Słabo się zarabia na początku, gorzej niż po ekonomii, po specjalizacji jest lepiej. Ale na studia się ciężko dostać, więc jeśli już z góry planujesz korki, to radzę wybrać matematykę rozszerzoną i na tę ekonomię też złożyć papiery.
 5. Na jakie studia po biol-chem-mat

  Profil w liceum ma pomóc przy maturze, a nie ją determinować. Zdawaj matematykę rozszerzoną pluc co tam wymagają na archi, rób kurs rysunku i będzie ok.
 6. Jedzenie dla Studenta

  Mięso jest pyszne, ale zdrowe i dobrej jakości. Kupne mielone to sam syf, czystego mięsa w tym mało. Najlepiej kupować mięso dobrej jakości na kawałki i mielić dopiero w domu, ewentualnie poprosić o zmielenie takiego kawałka w sklepie.
 7. Jedzenie dla Studenta

  Bo kupne mięso mielone to samo zdrowie bleeeh
 8. Ten temat był już tu poruszany, tak, możesz złożyć papiery na uczelnię awaryjną, a jeśli się dostaniesz na UW, to wyciągasz i składasz tam
 9. Biologia, UAM studenci - proszę o pomoc

  Niektóre uczelnie robią taki maturalny pierwszy rok biologii, żeby nałapać tych, co chcą poprawiać maturę, bo wiedzą, że większość już u nich zostanie i będą studenci. Tak przynajmniej było za czasów płacenia uczelniom "za głowę".
 10. I ja wiem, że w internecie życie jest proste: baba to ta, co strzela focha, myśli tylko o makijażu i chce faceta na męża, a faceci to swojskie chłopy do piwa, ale można się w prawdziwym życiu zdziwić i ten wymarzony kolega bedzie donosił do dziekana, że giełda/baza weszła, a koleżanka stanie się kompanem do dobrej zabawy
 11. Studia filologia angielska

  Łukasz, "nie jestem perfekcyjnie obeznana z językiem jeśli chodzi o rozumienie go ze słuchu" to nie do końca to samo, co nie rozumieć w ogóle, co się mówi
 12. Studia filologia angielska

  Jeśli dziewczyna czyta bez problemu, to zna język i matura to słaby wyznacznik. Jeśli masz problem z rozumieniem ze słuchu, to ćwicz intensywnie na filmach czy audiobookach, rozmawiaj.
 13. Mój kolega na II stopniu pielęgniarstwa był sam na całych studiach
 14. Akademik - Politechnika Warszawska

  Wszyscy cisną na jedynkę, wiadomo, ale to w dwójkach czy nawet trójkach (1.-2. rok) powstają najpiękniejsze przyjaźnie. Tak, tak, można źle trafić. Ale jakoś nikt z moich znajomych z akademca źle nie trafił. To licytowanie się przykładami.