Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

xasddfg

Użytkownik
 • Zawartość

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O xasddfg

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 20.11.1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

257 wyświetleń profilu
 1. Rekrutacja na studia

  Ja pobrałam też ze strony, a jak otworzylam to mialam z ramkami
 2. Rekrutacja na studia

  Ja wydrukowałam z ramkami na pesel. Najpierw wydrukowałam potem wypełniłam.
 3. Rekrutacja na studia

  Skoro zaznaczasz tam że nie ukończyłeś żadnych studiów, to niczego więcej nie musisz zaznaczać.
 4. Rekrutacja na studia

  Napisz co z tymi wynikami procentowymi w kwestionariuszu, bo mój też tak wyglada i nie wiem czy cos trzeba zmieniać.
 5. Rekrutacja, składanie papierów i punkty

  Tak tylko, czy jak pojadę np rano i będę pierwsza i oddam papiery jako jedna z pierwszych, to fakt że byłam 103 na liście się nie liczy? Czy jestem przyjęta i niezależnie od tego ile osób przede mną da dokumenty, jeśli swoje przyniosę to będę oficjalnie na studiach?
 6. Witam. Dzisiaj jak wiadomo były wyniki rekrutacji na umcs. Mianowicie sprawa wygląda tak, że na pisze że zakwalifikowałam się na produkcję medialną. Mam numer na liście 103, miejsc jest 75. Jak to teraz wygląda? Kto pierwszy przyjedzie w czwartek rano i złoży papiery ten będzie na liście przyjętych?
 7. Dni otwarte Uczelni w Lublinie

  Dzień dobry, kiedy rozpoczyna się rekrutacja na UMCS? Niedawno jeszcze pisało że 1 kwietnia, jednak na stronie irk rejestracja nadal jest nieaktywna.
 8. Produkcja Medialna UMCS

  Witam, zbliżają się moje matury i z tym idzie też wybór studiów. Bardzo chciałabym pójść na Produkcję Medialną na UMCS (ogólnie interesuję się czymś takim i wiążę też z tym przyszłość). Widziałam że limit miejsc to 70 miejsc. Ciężko się dostać? Piszę maturę rozszerzoną z angielskiego i matematyki. I przy okazji może ktoś zaproponować podobne kierunki do tego na publicznych uczelniach? Bo nie potrafię znaleźć niczego podobnego.
 9. Biologia bez biologii?

  Witam. Zdaję mature rozszerzoną z matematyki i angielskiego, i zastanawiam się czy po takich kierunkach mam szanse dostać się na studia Biologiczne? Biologię ostatni raz miałam w 1 klasie technikum ale dobrze mi szło bo ogólnie bardzo lubię ten przedmiot.
 10. Hej, inzynieria biomedyczna.

  Podstawy mam z chemii, tak więc tym aż tak się nie martwię. A biologia łatwo mi wchodzi do głowy, więc będę jeszcze kuć ile mogę na własną rękę. Tylko nie wiem na ile są to opłacalne studia. Jaka jest szansa znalezienia pracy? Czytałam na różnych forach i odpowiedzi są nieraz skrajnie różne.
 11. Hej, inzynieria biomedyczna.

  Chcę pisać rozszerzenie z matematyki i angielskiego. Niestety nie mam możliwości zdawania biologii. Moja szkoła ma wysoki poziom z chemii i biologii, dlatego osoby na kierunkach nie chemicznych nie mają za bardzo szans na zdawanie. Ten kierunek studiów bo szczerze mówiąc zawaliłam nie idąc na biol chem. To jeden z nielicznych kierunków gdzie bez bardzo dobrej znajomości chemii i biologii mam z nimi styczność.
 12. Jestem w drugiej klasie technikum na profilu Technologii cyfrowych (rozszerzenie to informatyka i matematyka). Chciałam zapytać jakie szanse są dla osoby po informatyce i matematyce na kierunku Inżynierii Biomedycznej? Lub czy ktoś mógłby polecić mi jakieś ciekawe kierunki studiów? Już chcę wiedzieć na co powinnam się przygotowywać, mimo że zostało mi jeszcze sporo czasu.