Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Administrator
 • Zawartość

  11013
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  239

Zawartość dodana przez Łukasz

 1. pomoc finansowa na studia zaoczne od państwa

  warto też dodać, że przysługuje Ci możliwosć ubiegania się o stypendium naukowe i sportowe.
 2. pomoc finansowa na studia zaoczne od państwa

  Tryb studiow nie ma znaczenia. Mozesz otrzymac tyle samo ile na stacjonarnych. Kryterium to dochód na członka rodziny, który musi być później 570 zł- nie wiem czy kwota jest aktualna.
 3. pomoc finansowa na studia zaoczne od państwa

  O jaka pomoc Ci chodzi? Są dostępne stypendia socjalne.
 4. Logistyka na WAT

  To faktycznie utrudnia sprawa.
 5. Rezygnacja ze studiów-punkty ECTS

  Był temat wiele razy, poczytaj proszę. Zarówno w tym dziale jak i w dziale rekrutacja. Najlepiej wpisz w wyszukiwarkę ECTS i masz od razu wyniki
 6. Logistyka na WAT

  Masz wszystko na ich stronie. Studia wojskowe: http://www.wat.edu.pl/?portfolio=logistyka-2 ale też i cywilne: http://www.wat.edu.pl/?portfolio=logistyka Sam wybierasz na co rekrutujesz. Ogólnie WAT to bardzo dobra uczelnia
 7. Zdarza Wam się pytać o sens studiowania dwóch kierunków? O to czy zwiększa to możliwości. Często jesteście już z góry nastawieni na ta drogę. Moje zdanie znacie na ten temat i jest ono złożone. Polecam to tylko w przypadku łączenia 2 różnych kierunków studiów, które w dodatku zwiększają kompetencje np studia techniczne i filologię. W ogóle filologię są wdzięcznym tematem jeśli chodzi o drugi kierunek. Więcej w artykule http://www.studia.net/poradnik-studenta/4584-czy-studiowanie-dwoch-kierunkow-jest-oplacalne
 8. Często pytacie się czy na pewno trzeba studiować aby zdobyć zawód i dobrą pracę. Nie, nie zawsze. Obejrzyjcie kolejny odcinek Akademii Belfra.
 9. Witam serdeczenie

  Cześć zapraszam do dyskusji
 10. Przepisanie ocen

  oni mają to w systemie, ale powinnaś napisać
 11. Wojskoznawstwo

  Od momentu przyjęcia na studia jesteś żołnierzem. Studia wojskowe to w głównej mierze studia techniczne ale są te kierunki jak bezpieczeństwo wewnętrzne. Akademię wojskowe są bardzo profilowane jak obrona narodowa, lotnictwo czy marynarka wojenna. Nie dubluja się.
 12. Przepisanie ocen

  Tak. Możesz napisać o takie zaświadczenie.
 13. Przepisanie ocen

  Przepisanie ocen to zawsze dobra wola prowadzącego. Dobrze, że Twój się zgodził. Powinnaś mieć ślad oceny w systemie elektronicznym. Wówczas dziekanat nie powinien robić problemów z wydaniem zaświadczenia. Na karcie przebiegu studiów może być jedna usredniona ocena z przedmiotu. Zobacz do regulaminu uczelni.
 14. Wojskoznawstwo

  Cześć, takie wojskoznawstwo Ci nic nie da. Musisz iść na studia wojskowe. A o nich było sporo na forum poczytaj.
 15. Rehabilitacja stawu skokowego

  chyba bardziej musisz poszukać forów medycznych
 16. Teleskop, czy luneta?

  chyba naturalnym wydaje się teleskop
 17. Logistyka/transport II stopnia - gdzie?

  i teraz decyzja powinna zależeć od miasta, od tego czy chcesz związać z danym miastem swoją przyszłość. Na pewno Kraków daje najszersze możliwości pracy
 18. Logistyka/transport II stopnia - gdzie?

  W każdym z tych miast znajdziesz studia na kierunku logistyka na II stopniu. Na pewno polecam tryb niestacjonarny. Wówczas jest więcej czasu na zdobywanie doświadczenia. Pewnie najtrudniej będzie się dostać do Krakowa później Lublina a teoretycznie najłatwiej w Rzeszowie. Specjalnosciami się nie kieruj. Zwróć uwagę na kierunek. Skoro jesteś na obecnym kierunku logistyka to po co Ci robić zarządzanie? Dla przykładu logistyka w Lublinie. http://lublin.studia.net/logistyka Musisz tylko sprawdzić które uczelnie oferują II stopień.
 19. Czy warto studiować gospodarkę przestrzenną?

  Co masz na myśli mówiąc opłaca się? Za studia Ci nikt nie płaci. Sam kierunek interesujący i bardzo rozwijający. Na pewno daje przydatne i konkretne umiejętności dzieki którym w późniejszym życiu można wiele zyskać. Filologię zawsze warto dołączyć na późniejszym etapie
 20. Problem z analizą

  Spróbuj na korepetycje.net Wielu też starszych kolegów pomaga w takich sytuacjach za niedużą oplata.
 21. Cześć, poczytaj forum bo było wiele razy. Zaczynamy pisać pracę od porządnego konspektu. A o tym jak napisać konspekt było.
 22. Cześć, o ile z Erasmusa nie udało mi się skorzystać to otrzymywałem stypendia naukowe i sportowe. Studiowałem politologię na UMK, stypendium niższe było w granicach 350-450 zł za średnią 4,5-4,75 Powyżej 4,75 stypendium wynosiło od 450 do 600zł miesięcznie. Mi udało się 3 razy załapać na to niższe. Raz udało mi się załapać na stypendium sportowe, które wynosiło 350zł miesięcznie. Staracie się o stypendia?
 23. SAN Logistyka (transport spedycja)

  Poszukaj grup na Facebook.
 24. Psychologia

  Ojej to faktycznie tak jak wspominałem. Rankingi na które warto patrzeć to te międzynarodowe. Ten, jak i każdy inny to będzie tylko prywatną opinią jakiejś tam firmy. Z Tych to najlepiej Poznań.
 25. Psychologia

  o którym rankingu mówisz? w Polsce nie ma obiektywnego rankingu. Chyba, że rankingi międzynarodowe.