Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Administrator
 • Zawartość

  10388
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  233

Zawartość dodana przez Łukasz

 1. Matematyka to świetny kierunek. Dla ambitnych. Dodatkowo daje fajne możliwości pracy jako analityk. Musisz się zastanowić czy nie będzie Ci żal tej informatyki
 2. Po Gospodarce przestrzennej masz konkretny zawód ale trzeba dobrze rysować. Ja jednak poszedłbym w tym kierunku
 3. Było wiele razy na forum od lat się nie płaci za ECTS. Wyszukiwarka prawy górny róg.
 4. Myślę że nie ma takich szans.
 5. Najlepiej uniwersytet medyczny, w drugiej kolejności uczelnie publiczne, które mają ten kierunek a nie są medyczne a w trzeciej uczelnie niepubliczne
 6. Cześć, To już pytanie co chcesz w życiu robić. Doskonale wiesz co będzie robić po położnictwo bo tu masz już nakreslona ścieżkę kariery. A co po taki zarządzaniu jakością i analizie żywności? Generalnie wszystko i nic. Musisz mieć już jakiś plan na siebie.
 7. Raczej o tych uczelniach nie będę pisał. Myślę, że nie musisz przywiązywać aż takiej wagi. Mam wielu znajomych którzy nienukonczyli UW a w Warszawie pracują.
 8. Cześć, zerknij tutaj Www.slask.studia.net/medyczne Po wejściu na stronę masz ofertę uczelni medycznych że Śląska i opisy kierunków.
 9. UŁ to nie jest słaba uczelnia. Wiadomo, że w prestiżu ustępuje UW ale nie będzie miało to takiego wpływu na pracę. Mówi się, że w Polsce jest kilka uczelni których dyplomów nie chce się akceptować ale UŁ do nich nie należy. Pewnie jeśli chodzi o pracę w stolicy miałoby to jakieś znaczenie ale już w innych miastach niekoniecznie.
 10. Nie przeszkadza. Jeśli jest egzamin to on będzie decydował.
 11. Raczej nie warto. Po studiach zrobisz lepszy dyplom na studiach podyplomowych w 1 rok
 12. Cześć, mogą Cię przyjąć bo chętnych jest mało chociaż to bardzo wartościowe studia. Moim zdaniem kwestia jest taka czy się otrzymasz. Tu może być problem. Mogą też ustawić próg poniżej którego nie przyjmą a Ty raczej z testu nie będziesz miała dużo punktów.
 13. Tak ale to raczej informatyka jest dedykowanym kierunkiem. Zobacz jakie daje Ci możliwości ten kierunek. Czy może robić to samo co po informatyce? Raczej nie.
 14. Wystarczy poszukać w Internecie tego kierunku na innych uczelniach lub wpisać w Google sylabusy budownictwo
 15. codziennie te same pytanie, a skąd my mamy to wiedzieć. Przy tak dalekiej pozycji szanse są nikłe
 16. konkretne pytanie, co chcesz po tym robić? Zdecydowanie lepiej iść na informatykę i cyberbezpieczeństwo zrobić na podyplomówce lub II stopniu
 17. Tak, poradzisz sobie bez rozszerzeonej fizyki. Najważniejsza jest matematyka. Poczytaj trochę o kierunki i możliwości pracy po nim http://www.studia.net/inzynieria-chemiczna-i-procesowa
 18. oj, .... Lenistwo Sprawdz sobie podobne przedmioty jakie są na SGGW i zobacz sylabusy. Będziesz miał wstępną informację co czytać http://wbis.sggw.pl/studia/kierunek-budownictwo/sylabusy-budownictwo-i/
 19. program był realizowany w poprzednich latach i cieszył się dużym powodzeniem
 20. 1. Studia pracy nie dają, ten kierunek na pewno też nie 2. lepiej wybrać po prostu ekonomię lub zarządzanie
 21. Cześć, zapraszamy do dyskusji
 22. Moim zdaniem to dobre rozwiazanie
 23. współpracowałem z PG wiele lat, ale nie wiedziałem, że tak robią
 24. Przyznam szczerze, ze jestem zaskoczony aż tak radykalnymi zmianami, że nawet nie chcą przyjąć osób z listy rezerwowej. To niestety bardzo niefajna sytuacja. Ogólnie zmianę finansowania oceniam pozytywnie jednak mogli by nie robić aż tak drastycznych zmian w tym roku.