Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Administrator
 • Zawartość

  10787
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  239

Zawartość dodana przez Łukasz

 1. studia informatyczne inżynierskie zaoczne Warszawa

  trudno poleca się najgorszą uczelnie, raczej to działa w drugą stronę
 2. studia informatyczne inżynierskie zaoczne Warszawa

  wybierz uczelnie niepubliczną
 3. UMK czy UTP

  Znam obie uczelnie. Naturalnie UMK jest bardziej prestiżowa. Jednak wybierając studia powinnaś myśleć o kierunku studiów, bo to on będzie determinował co będziesz robiła po studiach. Technologia żywienia moim zdaniem daje szersze możliwości.
 4. Rekrutacja AWF Poznań

  przecież to nie ma znaczenia jeśli chodzi o przelicznik punktowy. Już lepiej z geografii niż z WOSu, aczkolwiek oba przedmioty na AWF nic Ci nie dadzą i tak całej biologii musisz się uczyć na studiach od nowa, a do tego jeszcze chemia.
 5. Rekrutacja AWF Poznań

  W tym samym miejscu powinny być podane informację o przeliczanie przedmiotów na punkty. Podane są zdawkowo bo to sprawdziłem, dla nich jeśli chodzi o przedmiot dodatkowy to nie ma znaczenia co zdawałeś i przeliczniki będzie taki sam - 1%= 1pkt przy podstawie i z rozszerzenia = 1,5 pkt. Co do samej matury to raczej nie zrobiłbym sobie takiej krzywdy bo bez matury z biologii na takim kierunku będzie bardzo trudno.
 6. Witam

  Zapraszam do dyskusji
 7. Bardzo często pytacie o stypendia, czy to w formie socjalnej, czy w formie nagród za wyniki edukacyjne i sportowe. Zapraszam Was do krótkiego repetytorium o stypendiach: http://www.studia.net/studenckie-finanse/3910-stypendium-recepta-na-pusty-portfel
 8. Jaka przyszłość po finansach?

  1. musisz mieć bardzo dobre wyniki, a do tego musza być wolne miejsca na UW. 2. 3. Myślę, że nie. SGGW to też dobra uczelnia. 4. raczej nie.
 9. Chce zacząć od nowa od października. Bynajmniej tak wynika z ostatniego zdania
 10. co jest lepszym wyborem?

  A co chciałbyś robić po tym kierunku? Konkretnie
 11. Studia

  W każdej szkole powinien działać doradcą zawodowy. Moim zdaniem powinieneś się z nim skonsultować. Co do studiów na logistyce jest bardzo dużo matematyki więc możesz mieć problem. Lingwistyka wydaje się być lepsza w Twoim przypadku
 12. UwB Prawo

  Uczelnie starają się nie podawać. Najlepiej jak zadzwonisz do dziekanatu lub podjedziesz na uczelnie i zapytasz
 13. co jest lepszym wyborem?

  Po co aplikowales na kierunek który uważasz że jest bez przyszłości. Skoro teraz tak uważasz to co będzie w trakcie studiów?
 14. Praca + Studia dzienne

  Nie. Mi się udało i miałem stypendium naukowe. Wystarczy chcieć.
 15. To zależy od uczelni. Na uczelni prywatnej są pewne konsekwencje wynikające z umowy. Na publicznej nie ma żadnych konsekwencji poza stracoymi pieniędzmi podatników.
 16. Elektrotechnika

  To poszukaj na forum bo zdaje się że już kilka razy o nim było.
 17. Elektrotechnika

  Polecam poczytać http://www.studia.net/elektrotechnika Na forum też już był temat o tym kierunku
 18. Pomocy...

  Idź na kierunek na który chcesz iść. W tym wypadku finanse na sggw
 19. zmiana uczelni

  Tak. Zwracają na to uwagę.
 20. Gdzie psychologia sądowa

  jeśli to są studia jednolite, to na pewno tak. Psychologia daje takie uprawnienia. Miasto, jeśli chodzi o miasto to wybierz te, w którym lepiej będzie Ci żyć. Ja osobiście polecam Poznań. Studia, trudne, ambitne i fajne. Trzeba mieć jednak do tego powołanie
 21. Matematyka, fizyka i chemia nie mają przed Tobą tajemnic? Chcesz zdobyć perspektywiczne wykształcenie, które pozwoli Ci zarówno na dalsze realizowanie swoich zainteresowań i pasji, jak i na podjęcie ciekawej pracy zawodowej? W takim razie, oferta kształcenia Wydziału Inżynierii Materiałowej Politechniki Warszawskiej na pewno sprosta Twoim wszystkim oczekiwaniom!
 22. Kierunek podstawowy a równoległy

  Sprecyzuj. Jeśli chodzi o to czy możesz wybrać kieru ek drugiego wyboru to tak. Mozesz
 23. Drugi kierunek

  Podyplomowe to normalne studia. Tak, masz takie same szansę.