Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Administrator
 • Zawartość

  11238
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  239

Zawartość dodana przez Łukasz

 1. ITZ - WIT Warszawa

  To nowość. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej iść po prostu w informatykę. Na prywatnej uczelni w Polsce łatwiej o dyplom.
 2. to nie forum korepetycji, zapraszam na korepetycje.net swoją drogą na jutro? tak z dnia na dzień:) P.S. polecam biblioteki
 3. Ekonomia

  Dlatego napisałem że na pewno na mniej popularnych uczelniach w mniejszych miastach bez problemu.
 4. Nauka duńskiego

  Polecam korepetycje.net
 5. Ekonomia

  Tak bo nie jest to obecnie bardzo popularny kierunek. Na uczelni prywatnej też na pewno Cię przyjmą.
 6. Rekrutacja od początku, przeniesienie ocen

  Było wiele razy na forum. Polecam przestrzegać regulaminu i najpierw poczytać. W skrócie. Możesz się przenieść ale na to musi wyrazić zgodę dziekan na nowej uczelni. Musisz mieć zaliczony rok. Zostaną wyznaczone różnice programowe. Tak jeśli nie zdasz roku zaczynasz od nowa. Resztę odczytasz z forum
 7. Ekonomia

  to po co się pchać na ekonomię? www.krakow.studia.net/ekonomia - tutaj masz uczelnie
 8. Politechnika Krakowska-Transport

  fizykę tak
 9. Jakie studia, totalna załamka ;/

  nie jesteś, jeśli zdeklarujesz i nie zdasz lub nie podejdziesz to nic się nie dzieje
 10. Jakie studia, totalna załamka ;/

  no tak, ale masz do wyboru kilka uczelni i mozesz też poprawić maturę i za rok spróbować
 11. Jakie studia, totalna załamka ;/

  hej, faktycznie co do wyboru przedmiotów maturalnych to już trochę późno. Jeśli architektura to Twoje marzenie to zdecydowanie idz w tym kierunku, a tam nic specjalnego nie musisz zdawać na maturze. Tam jest najczęściej egzamin z rysunku. Co do lingiwstyki to bardzo trudne studia a w dodatku sama nie wiesz czy to to. Trudno powiedzieć coś więcej.
 12. Jakie studia/kierunek

  Ale po tym kierunku nic nie masz. Idziesz do policji jak każdy inny cywil.
 13. Co studiujecie?

  Pojedź na targi edukacyjne i się wszystkiego dowiesz od studentów. Masz też dni otwarte na uczelniach.
 14. Jakie studia/kierunek

  I co Ci daje ta kryminalistyka? Po tym nie masz żadnych uprawnień. A co będzie jak nie utworzą specjalizacji? Lub będzie na nią za dużo chętnych i się nie dostaniesz?
 15. FILOZOFIA współczesna

  Na tym forum bardziej skupiamy się na pomocy maturzystom. Polecam: korepetycje.net
 16. Teoretycznie jest to możliwe. Nie ma zadnych oplat. Praktycznie bardzo trudne do pogodzenia. Beda kolidowaly zajecia. Nie widzę też większego sensu w łączeniu tych 2 kierunków. Przecież ta roczna przerwę wykorzystalbys na pracę i zdobycie doświadczenia zawodowego. To się później opłaca.
 17. Skup się na maturze z matematyki. 100 dni to mnóstwo czasu. Na sesję będziesz miał 2-3 tygodnie a materiału tyle samo. Nie rozumiem, po co chcesz iść na rok na studia i marnować czas i pieniądze? Lepiej przez ten rok popracować i przy okazji poprawić maturę. Iść na studia za rok.
 18. Kierunek studiów

  Tak, za malo. Programowanie, matematyka to wiedzą bardzo potrzebna. Sprawdź sobie czy to Cię interesuje.
 19. Raczej jest przepaść między Poznaniem a Szcecinem.
 20. Poznań. Kierunek to kwestia preferencji. Nie ma wielkich różnic między tymi kierunkami. To znaczy różnice programowe są znaczne ale oba dają szerokie możliwości.
 21. Kierunek studiów

  1. nie musisz być po technikum czy liceum informatycznym 2. informatyka jest dla pasjonatów, jeśli nie interesuje CIę programowanie lub inne pokrewne dziedziny to daj sobie spokój. Bardzo dużo osób na forum kieruje się popularnoscią informatyki i jeszcze więcej rezygnuje ze studiów. To kierunek dla pasjonatów
 22. Zwrot pieniędz za czesne.

  a co ma z tym wspólnego 1 i 2 semestr. Musiała zapłacić mimo, że nie miała umowy. Ta sytuacja jest bliższa tej z 1 i 2 semestru a nie z 3.... Przeczytaj uważnie a ja zamykam temat.
 23. Zwrot pieniędz za czesne.

  przecież to Ty przytaczałeś przykłady ja je tylko rozbudowałem. Oczywiście, to jest forum opinii i każdy może ją wydać:) Czy jest jeszcze jakaś rzecz, której mam nie robić? .... taki tam mały wyciąg: Pozwana podniosła przede wszystkim zarzut przedawnienia roszczenia. W dalszej zaś kolejności zarzuciła, że nie uczestniczyła w zajęciach III semestru, bowiem zrezygnowała z nauki. Jednocześnie pozwana zaprzeczyła, jakoby przystąpiła do zaliczenia przedmiotu (...) wskazując, iż indeks oddała koleżance „zbierającej wpisy” co ma przedawnienie do tej sytuacji, co ma fakt, że nie zaliczyła zajęć do tej sytuacji i co ma fakt, że nie uczęszczała do tej sytuacji...bez komentarza 2. Pozwana M. M. była słuchaczką (...) studium (...) plastyczne w architekturze” prowadzonego przez stronę powodową Akademię (...) we W. na semestrach I i II. Czyli nie podpisała umowy a była słuchaczką? jak to mozliwe? wg Twojej teorii to nie prawda... Przestań pisać bzdury. Zamykam temat.
 24. Zwrot pieniędz za czesne.

  możesz przyjść z ulicy i brać udział w szkole językowej? Tak - wystarczy zgłoszenie. W wielu szkołach tak jest. Istnienie coś takiego jak umowa ustna lub inne formy umowy. Nie trzeba nic podpisywać żeby zawrzeć umowę:) To tak jakby podjechać na myjnie i wrzucić pieniądze odjechać i później płakać, że się nie umyło samochodu a wrzuciło pieniądze. Powiem więcej on częściowo umył samochód bo skorzystał z usługi. Ja nie stanowię prawa:) Ty też:)