Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Administrator
 • Zawartość

  11822
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  239

Zawartość dodana przez Łukasz

 1. Toruń to idealne miejsce na okres studiow. To miasto studenckie i nastawione na studenta. Dobra uczelnia ogromne atrakcje wszystko to powoduje że mieszka się tu swietnia
 2. jaki Staszów? O UMK CI już napisałem moje zdanie
 3. Jakie studia po biochemie

  Hej było wiele razy na forum. Identyczne tematy więc poszukaj. Co do kierunku to musi on wynikać z Twoich zainteresowań o których nic nie wiemy. Po tym kierunku w szkole średniej można studiować kilkaset kierunków.
 4. Cześć, Z racji tego że jestem z Torunia i skończyłem UMK mam wieku znajomych po ekonomii i część po zarządzaniu. Z FiR chyba nikogo nie znam ale to dziedzina ekonomii. Po studiach radzą sobie dość dobrze. Co do uczelni to jedna Z najlepszych w kraju. Polecam.
 5. Witam

  Cześć, Do dyskusji o studiach zapraszam do odpowiednich działów. Tymczasem temat przenoszę. W Polsce to właśnie kierunek aktorstwo jest za to odpowiedzialny.
 6. POZNAŃ- co myslicie?

  Bywałem w Poznaniu przez 6 lat. To duże i rozwinięte miasto. Bardzo przedsiębiorcze i przemysłowe co nie każdemu odpowiada, np. Mi.
 7. Oba kierunki bardzo wymagające. Jeśli chodzi o programowanie to zdecydowanie lepsza jest informatyka. Ale są w tym zakresie na forum osoby znające się lepiej ode mnie więc liczę że Ci pomogą
 8. Uniwersytet Rzeszowski Fizjoterapia

  Większość informacji jest na stronie internetowej. Tak, studia niestacjonarne u nas są płatne. Progi aktualne poda Ci dział rekrutacji. Na pewno na niestacjonarne przyjmują praktycznie wszystkich.
 9. Gdzie na wakacje?

  Byłem, polecam
 10. Automatyka i robotyka czy informatyka?

  Czytałeś forum? Wiesz ilu tu jest niedoszlych informatyków? Studia pracy nie dają. Poczytaj. Najwięcej osób rezygnuje właśnie z informatyki. To studia dla pasjonatów. Nie wiem kto Ci powiedział że po aiR nie ma pracy.
 11. Informatyka I + psychologia II (???)

  Jedyny słuszny kierunek z tego zakresu czyli psychologia to studia jednolite magisterskie.
 12. Politechnika Poznańska

  Zapytaj w dziale rekrutacji
 13. Poznań to moim zdaniem jedno z lepszych miejsc do studiowania i zycia
 14. Rezygnacja ze studiów

  Obiegowka jest koniecznością.
 15. Analiza wartości kursów

  Jest wiele kierunków ekonomicznych na których są zbliżone specjalności. Autor nie szuka kierunku informatycznego tylko takiego z pogranicza matematyki i ekonomii.
 16. Analiza wartości kursów

  Powiem wprost. Nie przez przypadek analitycy w bankach i w formach bukmacherskich są zatrudniani po studiach na kierunki matematyka. Staram się znaleźć kierunek i specjalność bliska ta która jest w zasięgu forumowicza i innych użytkowników. Kierunki i specjalności o których piszesz są dostępne rzadko.
 17. Analiza wartości kursów

  O znalazł się znawca. Chętnie posłucham mądrości narodu....
 18. Historia na prawie

  Głównie historia na 1 roku. I historia prawa.
 19. Siemka :)

  To ja witam
 20. Analiza wartości kursów

  Musisz się liczyć z tym że studia są bardzo szerokie dziedzinowo i będzie cała masa przedmiotów które nie będą Cię interesowały ale jednak będą potrzebne.
 21. Analiza wartości kursów

  Oczywiście że warto. Ale po to sa studia II stopniowe żeby pogłębiać wiedzę na II stopniu
 22. Informatyka zaocznie na URZ

  Na kierunkach artystycznych są wciąż egzaminy. Pamiętam egzamin na prawo który był układany przez przypadkowe osoby i pytania były bez sensu. Egzaminy może maja sens ale muszą być robione z głową.
 23. Informatyka zaocznie na URZ

  Tak ale to też bez sensu. Matura a miesiąc później egzamin...
 24. Analiza wartości kursów

  Zwróć uwagę że specjalizacja to tylko kilka przedmiotów w całym toku studiów. Zaczyna się od 2 roku