Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Łukasz

Administrator
 • Zawartość

  10787
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  239

Reputacja

362 Wyśmienita

3 obserwujących

O Łukasz

 • Tytuł
  Stały bywalec
 • Urodziny 03.04.1985

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Toruń

Ostatnie wizyty

5086 wyświetleń profilu
 1. studia informatyczne inżynierskie zaoczne Warszawa

  trudno poleca się najgorszą uczelnie, raczej to działa w drugą stronę
 2. studia informatyczne inżynierskie zaoczne Warszawa

  wybierz uczelnie niepubliczną
 3. UMK czy UTP

  Znam obie uczelnie. Naturalnie UMK jest bardziej prestiżowa. Jednak wybierając studia powinnaś myśleć o kierunku studiów, bo to on będzie determinował co będziesz robiła po studiach. Technologia żywienia moim zdaniem daje szersze możliwości.
 4. Rekrutacja AWF Poznań

  przecież to nie ma znaczenia jeśli chodzi o przelicznik punktowy. Już lepiej z geografii niż z WOSu, aczkolwiek oba przedmioty na AWF nic Ci nie dadzą i tak całej biologii musisz się uczyć na studiach od nowa, a do tego jeszcze chemia.
 5. Rekrutacja AWF Poznań

  W tym samym miejscu powinny być podane informację o przeliczanie przedmiotów na punkty. Podane są zdawkowo bo to sprawdziłem, dla nich jeśli chodzi o przedmiot dodatkowy to nie ma znaczenia co zdawałeś i przeliczniki będzie taki sam - 1%= 1pkt przy podstawie i z rozszerzenia = 1,5 pkt. Co do samej matury to raczej nie zrobiłbym sobie takiej krzywdy bo bez matury z biologii na takim kierunku będzie bardzo trudno.
 6. Witam

  Zapraszam do dyskusji
 7. Bardzo często pytacie o stypendia, czy to w formie socjalnej, czy w formie nagród za wyniki edukacyjne i sportowe. Zapraszam Was do krótkiego repetytorium o stypendiach: http://www.studia.net/studenckie-finanse/3910-stypendium-recepta-na-pusty-portfel
 8. Jaka przyszłość po finansach?

  1. musisz mieć bardzo dobre wyniki, a do tego musza być wolne miejsca na UW. 2. 3. Myślę, że nie. SGGW to też dobra uczelnia. 4. raczej nie.
 9. Chce zacząć od nowa od października. Bynajmniej tak wynika z ostatniego zdania
 10. co jest lepszym wyborem?

  A co chciałbyś robić po tym kierunku? Konkretnie
 11. Studia

  W każdej szkole powinien działać doradcą zawodowy. Moim zdaniem powinieneś się z nim skonsultować. Co do studiów na logistyce jest bardzo dużo matematyki więc możesz mieć problem. Lingwistyka wydaje się być lepsza w Twoim przypadku
 12. UwB Prawo

  Uczelnie starają się nie podawać. Najlepiej jak zadzwonisz do dziekanatu lub podjedziesz na uczelnie i zapytasz
 13. co jest lepszym wyborem?

  Po co aplikowales na kierunek który uważasz że jest bez przyszłości. Skoro teraz tak uważasz to co będzie w trakcie studiów?