Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

przyszlystudent99

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O przyszlystudent99

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Informatyka czy elektornika AGH ?

  Próg był 810 pkt
 2. Informatyka czy elektornika AGH ?

  Witam, dostałem się na Informatyke Stosowaną na wydziale GGIOS oraz na Elektronike i Telekomunikację. Mam poważny dylemat bo nie wiem co wybrać. Czy słyszał ktoś coś o tych kierunkach ? Co subiektywnie byście bardziej polecali? Jeśli chodzi o moje zainteresowania to nie idą w strone żadnego kierunku bardziej.
 3. Jaki kierunek na AGH

  A jak to argumentujesz ? Z czego to może wynikać skoro wyniki są jednak troche niższe
 4. Jaki kierunek na AGH

  A jeszcze jedno.Myślicie, że progi w tym roku na studia będą niższe w związku z trudna matura z matematyki rozszerzonej ?
 5. Jaki kierunek na AGH

  A który kierunek z tych czterech o których pisałem jest według ciebie najłatwiejszy?
 6. Jaki kierunek na AGH

  Witam, bede mial okolo 810 pkt na AGH, chcialbym studiowac przyszlosciowy kierunek po ktorym znajde dobra prace, jednak nie przepadam i nie umiem zbyt FIZYKI . Który kierunek byście polecali na AGH i ktory byłby subiektywnie najłatwiejszy? Myśle nad Elektorniką, Elektorniką i Telekomunikacją, Elektrotechniką,Energetyką. Myślałem też nad Zarz. i inż. produkcji ale chyba słabe perspektywy po tym. Proszę o podpowiedź