Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Baletnica

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Baletnica

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Praca

  Dziękuję za odpowiedź. Jest ktoś zorientowany czy jest możliwość znalezienia takiej pracy jeszcze przed skończeniem studiów, bez doświadczenia, by "nauczyć" się tego zawodu, w ramach przyuczenia, płatnych praktyk czy coś w tym stylu?
 2. Praca

  Gdzie mogę znaleźć pracę po FiR, ale żeby było dużo liczenia, matematycznej pracy? Chcę na magisterkę iść na matematykę bo jednak zdecydowałam że rachunkowość to nie jest to co bym chciała robić w życiu, bardziej chcę pod tą matematyczną stroną się rozwijać ale nie chce rezygnować z FiRu bo kończę drugi rok i żal mi tego czasu.
 3. Informacje

  Nie wiem czy to dobra strona na takie pytanie, ale znajdzie się tu ktoś kto mógłby mi udzielić informacji jak wygląda nauka/zaliczenie jeśli chodzi o języki na AGH, UJ, i Politechnice Krakowskiej, czy jest jakiś egzamin na koniec studiów (studia niestacjonarne)? Czy jest jakieś przydzielenie do poziomów?