Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

angelaa

Użytkownik
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O angelaa

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Na jaką uczelnie się wybrać na kierunku pedagogicznym?

  Raczej chciałabym studiować poedagogike bo później mogłabym coś robić z ludźmi. Nie muszę być koniecznie nauczycielką, myślę, że jeśli się człowiekowi poszczęsci to może znaleźć wiele ciekawych propozycji.
 2. Na jaką uczelnie się wybrać na kierunku pedagogicznym?

  Dostać się na Uj może być ciężko, nie wiem jak się sprawy mają z UP. Spróbować mogę, może akurat. Czytając to trochę się przygnębilam, ale faktycznie tak jest i to nie tylko z tym zawodem. Wiele zależy od szczęście. A jakie kierunki jeszcze polecacie? Niby tylko się widzę na tej pedagogice, ale może jeszcze coś mnie od tego odwiedzie.
 3. Na jaką uczelnie się wybrać na kierunku pedagogicznym?

  Myślałam nad Lublinem i Krakowem, ale co do uczelni nie mam pojęcia jaką wybrać
 4. Witam! Potrzebuję pomocy i zaczerpnięcia informacji od osób, którzy się orientują, co i jak. Chce studiować na kierunku pedagogicznym, ale nie wiem jaką uczelnie wybrać. Proszę o pomoc. Dodam, że matura poszła mi s średnio więc nie oczekuję jakiś dużych wyników, więc myślę,że trudno będzie mi się dostać na coś sensownego.