Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

kamiloos99

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O kamiloos99

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Progi punktowe

  Witam. W poprzednim roku, by dostać się na rachunkowość i controlling na krakowski uek potrzeba było 126 punktów (122 z listy rezerwowej). W tym roku liczba miejsc jest zmniejszona z 225 do 175, ale wyniki matury są dużo słabsze niż rok temu - szczególnie z matmy. Myślicie, że dostanę się bez problemu, mając 128 punktów ? Pytam, bo nie chce bez sensu wywalać kasy na inne kierunki.
 2. Rekrutacja na uek kraków

  Witam. Czy rekrutujecie sie już na krakowski uek? Rekrutacja się już zaczęła, ale na stronie ueku jest informacja, żeby tegoroczni maturzysci logowali się dopiero po otrzymaniu wyników matur.
 3. Wysokość stypendium

  Witam. Czy orientuje się ktoś może od jakiej kwoty netto na jednego członka rodziny przyznawane było stypendium socjalne w roku akademickim 2017/18. Chodzi mi o krakowski uek.
 4. UEK po humanie

  Witam. Pytanie do osób, które studiują na uniwersytecie ekonomicznym w Krakowie. Czy jest tu ktoś kto studiuje po humanie finanse i rachunkowość , rachunkowosć i controlling lub ekonomię? Czy ciężko było wam nadrobić zaległości zwiazane z matematyką? Czy w grupie jest dużo takich osób?
 5. Finanse i rachunkowość

  Witam. Czy z wynikami 96% z podstawowej matematyki i ok. 70-72% z rozszerzonego angielskiego dostane się na kierunek Finanse i Rachunkowość na krakowski UEK? Matmy niestety rozszerzonej nie zdawałem. Według przelicznika będę miał 128/130 punktów rekrutacyjnych. W tamtym roku, by dostać się z drugiego naboru potrzebne było 136 punktów. Jednak w tym roku rozszerzenia z matmy i angielskiego były dużo trudniejsze , a oprócz tego przewidywana jest większa liczba miejsc, więc mam nadzieję, że progi pójdą w dół. Co o tym myślicie? Jeśli by mi się nie udało to zastanawiam się również nad kierunkiem Rachunkowość I Controlling. Czy ktoś mógłby porównać oba kierunki? Z góry dziękuję za pomoc