Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

chlopak

Użytkownik
 • Zawartość

  9
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O chlopak

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Halo! Proszę mi powiedzieć, jakie są prywatne uczelnie Wrocławskie lub Lódzkie, które studiują informatykę. Thanks
 2. Informatyka stosowana

  No tak, ja myślałem o tym. Ale nie znam czy ten dyplom po końcu studii będzie taki samy jak i inż, w ogóle, jaka jest różnica mędzy nimi?
 3. Cześć. Możecie mi pomóc z wyborem kierunku w uniwersytecie Wrocławskim? Widzę, że tam jest kierunek Informatyki (lic lub inż) i kierunek Informatyki Stosowanej. Dokąd lepiej idź, jeśli chcę wiele programowania? Ale ja nie chciałbym mieć wiele fizyki na studia(boję się, że to będzie bardzo trudne). To, czy warto wybrać Informatykę Stosowanej jeśli chcę stworzyć program? Kim mogę pracować po okończeniu studii? Thanks!
 4. Jaki kierunek wybrać

  @Łukasz, chciałbym coś zapytać. A jeśli na przykład będę studiował na Uniwersytecie Wrocławskim, to otrzymam ten sam dyplom, co na Politechnice Wrocławskiej? Jeśli nie, jaka jest różnica między nimi?
 5. Jaki kierunek wybrać

  @polerst, @Łukasz Rozumiemy, że w dziedzinie IT dyplom nie odgrywa dużej roli, gdzie jest najłatwiejszy do nauczenia?
 6. Jaki kierunek wybrać

  Dziękuję bardzo!
 7. Jaki kierunek wybrać

  Tak, miałem na myśli kierunek Informatyki. A co z Politechnikami? I ogólnie, gdzie jest bardziej obiecująca w Poznaniu lub w Łodzi?
 8. Dzień dobry! Przepraszam za błąd. Jestem studentem z Ukrainy i chciałbym studiować w Polsce. W priorytecie mam miasto Wrocław i Łódź (lub Poznań). Jaki uniwersytet możecie doradzać (lub kierunek) gdzie będzie więcej programowania ale mniej fizyki i innych niepotrzebnych przedmiotów? I czy w ogóle trudno uczyć się na tym kierunku? Dziękuję za odpowiedż!