Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

chlopak

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O chlopak

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Dzień dobry! Teraz oglądam dwa kierunki w Uniwersztecie Łódzkim: ANALIZA DANNYCH (widzał Matematyki i Informatyki) i INFORMATYKA (widział Fizuki i Informatyki Stosowanej). Przeczytałem opis kierunków i nie wiem który jest liepej jako dla programista. Chodzi o tym, że chciałbym częściej programować, ale nie chciałbym mieć wielu problemów ze studia (żeby to nie było zatrudne dla mnie) :))) To jaki kierunek jest łatwiejszy i lepiej dla mnie? Dzieńkuję bardzo!
 2. Rekrutacja dla cudzodziemca w Uniwersytecie Wrocławskim

  Вот эта форма, не знаю что здесь вписать..
 3. Rekrutacja dla cudzodziemca w Uniwersytecie Wrocławskim

  Да, звонил, спрашивал, говорили, что не нужно, только B2 сертификат. На сайте ВУЗа прочитал, что надо выбирать то, что Вы говорили, но после того как выбрал, там надо указать номер документа и дату получения, но не совсем ясно какого?)
 4. Rekrutacja dla cudzodziemca w Uniwersytecie Wrocławskim

  А если мне скажут показать какие-то документы с этой матуры?
 5. Rekrutacja dla cudzodziemca w Uniwersytecie Wrocławskim

  Myślę, że wszyscy, którzy będą studiować na zasadzie zapłaty, zostaną zaakceptowani
 6. Rekrutacja dla cudzodziemca w Uniwersytecie Wrocławskim

  Byłem w Politechnice Wrocławskiej i jedna pani z widziału rekrutacji mówiła, że mogę iść bez matury, tylko trzeba mieć certyfikat języka polskiego...
 7. Dzień dobry! Teraz rejestruję się na Uniwersytecie Wrocławskim jako obcokrajowiec. I nie wiem co wybrać w tym momencie, ponieważ nie będę robić ni matury, ni coś inne. Co wybrać w tym przypadku?
 8. Karta czasowego pobytu

  Dzień dobry! Jestem abiturijentem z Ukrainy. W tym roku chciałbym studiować we Wrocławskim Uniwesytecie. Czy mogę zrobić kartę czasowego pobytu po przyjęciu na studia? Dziękuję!
 9. Halo! Proszę mi powiedzieć, jakie są prywatne uczelnie Wrocławskie lub Lódzkie, które studiują informatykę. Thanks
 10. Informatyka stosowana

  No tak, ja myślałem o tym. Ale nie znam czy ten dyplom po końcu studii będzie taki samy jak i inż, w ogóle, jaka jest różnica mędzy nimi?
 11. Cześć. Możecie mi pomóc z wyborem kierunku w uniwersytecie Wrocławskim? Widzę, że tam jest kierunek Informatyki (lic lub inż) i kierunek Informatyki Stosowanej. Dokąd lepiej idź, jeśli chcę wiele programowania? Ale ja nie chciałbym mieć wiele fizyki na studia(boję się, że to będzie bardzo trudne). To, czy warto wybrać Informatykę Stosowanej jeśli chcę stworzyć program? Kim mogę pracować po okończeniu studii? Thanks!
 12. Jaki kierunek wybrać

  @Łukasz, chciałbym coś zapytać. A jeśli na przykład będę studiował na Uniwersytecie Wrocławskim, to otrzymam ten sam dyplom, co na Politechnice Wrocławskiej? Jeśli nie, jaka jest różnica między nimi?
 13. Jaki kierunek wybrać

  @polerst, @Łukasz Rozumiemy, że w dziedzinie IT dyplom nie odgrywa dużej roli, gdzie jest najłatwiejszy do nauczenia?
 14. Jaki kierunek wybrać

  Dziękuję bardzo!