Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

leennnsi

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O leennnsi

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Rozumiem ale jednak kwestia pracy też jest dla mnie ważna. Czy po finansach i rachunkowości da się dobrze zarobić? Czy łatwo znaleźć prace? To dla mnie istotne kwestie. dużo ludzi mówi też że rynek pracy dla osób po studiach prawniczych bardzo szybko się nasyca i trzeba być naprawdę dobrym żeby się wybić.
 2. Witam. Chciałabym zasięgnąć pańskiej porady. Studiuje na kierunku prawo, pierwszy rok. Jednak dochodzę do wniosku że nie widzę się na tych studiach ani w tym zawodzie. Myślę o zmianie kierunku na finanse i rachunkowość. Jak wyglądają perspektywy pracy po obu kierunkach?
 3. Witam. Chciałabym zasięgnąć pańskiej porady. Studiuje na kierunku prawo, pierwszy rok. Jednak dochodzę do wniosku że nie widzę się na tych studiach ani w tym zawodzie. Myślę o zmianie kierunku na finanse i rachunkowość. Jak wyglądają perspektywy pracy po obu kierunkach? 

  1. Łukasz

   Łukasz

   proszę napisać na forum