Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Lukas Duszak

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Lukas Duszak

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Efekty studiów Informatyki

  na uczelni PWSIiP w Łomży. Lubię programować i chce się tego nauczyć, aby po studiach się z tego dobrze utrzymać i mieć przy tym dobre zajęcie. jakie te aspekty będą do opanowania?
 2. Witam serdecznie! Jestem na III semestrze studiów informatyki. Piszę temat w celu uzyskania informacji o tym czy te studia trzeba robić aby tylko uzyskać tytuł i dokument nie patrząc w ogóle na oceny byle by tylko nie było ocen 2? czy prawie niczego na studiach nie uczą konkretnego tylko wszystko ogólnie i tylko trzeba to po prostu zaliczyć? Czy po studiach zabrać się za samemu za jakiś konkretny język programowania czy jeszcze coś więcej robić aby uzyskać z tego stały dochód? proszę o jeszcze więcej informacji jeśli ktoś by posiadał, jeśli uzyskam więcej informacji na ten temat na pewno się przydadzą.. Bardzo proszę o udzielanie informacji.