Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

ness1997

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O ness1997

 • Tytuł
  Nowicjusz
 1. Jaką filologie wybrać?

  to jakie kierunki kończą nauczyciele. Przecież muszą dobrze znać język, a takie filologie, gdzie nauka języka jest przy okazji, na pewno, by ich nie przygotowała tak dobrze.
 2. Jaką filologie wybrać?

  A jakie studia nauczaja samego języka?
 3. Jaką filologie wybrać?

  Jestem po technikum logistycznym, chcę pracować w zawodzie, ale nie widze sensu powtarzania przez trzy lata tego samego co w technikum, a wiem, że języki się przydają, więc myśle o filologi. Jeszcze nie wybrałam konkretnego języka, ale myśle nad słowiańskimi językami. Pytanie do studentów filologii, jak wygląda w praktyce nauka na takim kierunku? nie interesuje mnie historia danego języka, tylko jego nauka. Jeżeli na filologii wszystkiego jest po trochu, to jaki kierunek polecaci, by naprawdę dobrze mówić w danym języku ?
 4. AWL kilka pytań

  Nie potrafiłam nic znaleźć, dlatego właśnie piszę na forum gdzie jest całkiem sporo studentów i liczę na konkretną odpowiedź.
 5. AWL kilka pytań

  Chodzi mi o to czy np. lekarze są bardzo dokładni, jak wygląda rozmowa kwalifikacjna itp. W biurze odpowiedzą mi jak powinno to wyglądać, a rzeczywistość jest czasem całkowicie inna.
 6. AWL kilka pytań

  Witam. Jest tutaj jakiś student tej uczelni i mógłby mi mniej więcej opowiedzieć jak wygląda proces rekrutacji?
 7. Logistyka na WAT

  Też tak słyszałam. Ogólnie interesuje mnie bardziej Wrocław, ale szukam czegoś w razie w. Niestety każda uczelnia oferująca logistyke wojskową życzy sobie zupełnie inne przedmioty maturalne, co utrudnia nieco sprawę ;/
 8. Logistyka na WAT

  Witam. Jest tutaj może student lub absolwent logistyki wojskowej? Mógłby mniej więcej opowiedzieć jak wyglądają tam studia? Są to studia cywilne czy wojskowe?