Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Magda488

Użytkownik
 • Zawartość

  11
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Magda488

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. A mogłabym prosić o jakąś szerszą informację?
 2. Chciałabym poznać opinie na temat Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Wiem, że było tutaj już kilka takich wątków, ale trochę starsze. Myślę o studiach na tej uczelni dlatego byłoby miło poznać opinie tych, którzy wiedzą cokolwiek o SANie Najbardziej interesują mnie Finanse i Rachunkowość, ale każda informacja się przyda
 3. A mogę wiedzieć dlaczego Uniwersytet, a nie prywatna uczelnia?
 4. Dziękuję za odpowiedź. Chciałabym jeszcze dowiedzieć się co lepsze? Studia zaoczne na Uniwersytecie czy w prywatnej szkole?
 5. Z góry przepraszam za te moje pytania, ale pewna osoba tak mi nakręciła w głowie na temat pracodawców, że już nie wiem co myśleć na ten temat
 6. A pracodawcy, na które studia zwracają większą uwagę? Stacjonarne czy niestacjonarne?
 7. Co ze stacjonarnymi, a niestacjonarnymi? Jest prawda w tym, że na niestacjonarne idą Ci którzy się nie dostali na dzienne? Chociaż ostatnio słyszałam, że na dzienne idą Ci, którzy nie wyrośli z liceum i chcą imprezować, a na zaocznych więcej się przykładają i w ogóle..
 8. A w dzisiejszych czasach pracodawcy patrzą na to czy to uczelnia państwowa czy prywatna?
 9. Tak więc najlepszym rozwiązaniem byłoby FiR? Największy problem w tym, że od początku liceum, a nawet przez część gimnazjum, o ile mnie pamięć nie myli, chciałam na tym kierunku studiować, niestety ale pewnie nie dostanę się.. A co Pan myśli o studiach zaocznych na tym kierunku lub jakiejś szkole prywatnej w Łodzi bądź Kutnie czy Zgierzu?
 10. Słyszałam, że po zarządzaniu nie ma pracy. Padają również opinie, po co go studiować skoro nic po nim nie ma.
 11. Cześć, jestem tutaj nowa i nie za bardzo orientuję się czy dobrze wybrałam temat Chciałabym, abyście rozwiązali moje wszelkie pytania i wątpliwości. Jestem kandydatem na studia na kierunku zarządzanie, pedagogika oraz finanse i rachunkowość. Proszę o informacje dotyczące każdego z nich. Jakie przedmioty? Czym każdy się charakteryzuje, krótko? Ciężko, dużo nauki, ciekawy kierunek? Który dla kogo jest najlepszy? Wszelkie opisy są w internecie, wiem, ale wolałabym pozać Waszą opinię, z takiego punktu widzenia studenta Które studia: zaoczne czy dzienne? Jak w obu przypadkach jest z nauką? Na których jest więcej i ciężej?