Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

zdeterminowana

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O zdeterminowana

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Szczecin
 1. Jak i kiedy napisać odwołanie od nieprzyjęcia na studia?

  A może ktoś jest w stanie podpowiedzieć mi czy lepiej pojść na UMK czy UMCS? Od Lublina dzieli mnie jakieś 800 km i nie wiem czy poziom aż na tyle się różni, aby pójść tam zamiast Torunia (odległość 300km)
 2. Jak i kiedy napisać odwołanie od nieprzyjęcia na studia?

  Na UAM podtrzymałam chęć studiowania, ale pojawił się komunikat: nieprzyjęty. Natomiast na UG lista ciągle jest ruchoma, gdyż oficjalna zostanie opublikowana 20.07.17 r. Czytałam tutaj na forum wpis osoby, która odwołała się od wyniku na UAM i udało jej się zostać przyjętym....
 3. Jestem tegoroczną maturzystką, która zawsze chciała dostać się na prawo. Rekrutowałam na 5 uczelni: UJ, UAM, UG, UMK I UMCS. Najbardziej chciałam dostać się pierwsze trzy z wymienionych uczelni. Niestety wynik z rozszerzonego polskiego bardzo pokrzyżował mi plany i dostałam się jedynie na UMK i UMCS. Jeżeli chodzi o resztę uczelni to brakuje mi 8-9 punktów, aby załpać się na próg. Chciałabym złożyć odwołanie i spróbować dostać się na UAM lub UG, ale zupełnie nie wiem jak i kiedy to zrobić. Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć kiedy mam to złożyć, w jaki sposób i czy mam jakiekolwiek szanse?