Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

123marta123

Użytkownik
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O 123marta123

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. UAM - druga tura rekrutacji

  Dzwoniłam na jeden z podanych numerów z którymi należy kontaktować się w sprawie rekrutacji- w czwartek późnym popołudniem lub wieczorem pojawić ma się informacja czy w ogóle druga tura będzie miała miejsce.
 2. Odwolania prawo uam

  Z drugiej strony już z pierwszej listy przyjęli o wiele więcej niż zakładano. Liczę jeszcze na odwołanie.
 3. Odwolania prawo uam

  Słyszałam od wielu i znam takie przypadki, które dostały się na prawo UAM z odwołania(osoby, które były daleko od progu z pierwszej tury rekrutacji). W tym roku UAM zapowiadał 330 miejsc, przyjął jednak z pierwszej listy 529osób i już zapowiadają nikłe szanse na drugą turę! Moje pytanie brzmi, jak prawdopodobne jest to, że nie będzie drugiej listy? O czymś takim nawet nie słyszałam, UAM zawsze miał przynajmniej dwie tury. Inne miasta jeszcze nawet nie ogłosiły pierwszej tury, a nawet jeśli dużo osób nie dostanie się za pierwszym razem do upragnionej Warszawy, Krakowa czy wielu innych, będą próbować dalej a papiery w Poznaniu mogą być jedynie "wyjściem awaryjnym". Nie wiem na co się nastawiać, czy już zakładać z góry poprawę matury czy jednak z odwołania mam szanse? Naprawdę słyszałam, że do Poznania nie jest aż TAK TRUDNO się dostać..