Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

modyfik

Użytkownik
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O modyfik

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Biologia sądowa po technikum informatycznym

  Ogólnie rzecz biorąc może zabrzmię dziecinnie, ale jestem okropnie niezdecydowany - informatyka, biologia sądowa czy... lingwistyka praktyczna i copywriting. Wiem, pomieszanie z poplątaniem. Mój problem polega na tym, że informatyka ciągnie mnie ze względu na to ze mam podstawy (choć nie cierpię matematyki), biologia wydaje się mega ciekawa, coś co mógłbym robić, a lingwistyka dlatego, że od zawsze w duszy byłem humanistą, polski nigdy nie sprawiał mi problemów, lubiłem to, dobrze piszę (obecnie również na tym zarabiam). Ale boję się, że nie znajdę dobrze płatnej pracy. W głowie mam również "modny" stereotyp "human=mc donald"
 2. Witam. Mam dylemat. Aplikuję na studia - korci mnie iść na biologię sądową. Niestety jestem po technikum informatycznym (wybór przypadek, ale tak zostało), z biologią nie mam nic wspólnego od gimnazjum. Czy jest sens iść na takie studia? O przyjęcie się nie martwię, ponieważ o dziwo liczy się matematyka i angielski, które poszły mi bardzo dobrze. Zastanawiam się czy jestem w stanie udźwignąć materiał i nie wylecieć...