Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Jolene

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Jolene

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Szczecin
 1. UKSW na wydziale prawniczym. Nowy kierunek, o którym nie ma żadnych opinii w internecie z pierwszej ręki. Łączy w sobie zagadnienia informatyczne, biznesowe, administracyjne i prawnicze. Czy ryzykować i iść, czy lepiej pójść na tradycyjne kierunki? Chciałabym po tym kierunku mieć jakieś nadzieje na znalezienie pracy.
 2. Na UW nie masz szans, UKSW wątpliwe, ale może może szczęście Ci dopisze.
 3. Hej, chciałabym dostać się na prawo i bazując na progach w latach poprzednich, mam szanse... ale limit miejsc się zwiększył i zaczynam tracić nadzieje. Nie mogę znaleźć tego limitu z lat poprzednich, w tym roku wynosi on 180. Może ktoś wie gdzie znaleźć albo wie cokolwiek? (pisałam przez fb do tej uczelni, ale brak odzewu)
 4. Logistyka mediów

  Witam, czy ktoś coś słyszał o kierunku Logiistyka mediów (specjalizacja: marketing w mediach) i mógłby powiedzieć co nieco o nich?
 5. UKSW Prawo, szanse

  Hej, zastanawiam się czy mam duże szanse na prawo (UKSW) przy takich wynikach: -polski podstawa: 77, rozszerzenie 95 -angielski podstawa:96, rozszerzenie 77 -geografia rozszerzenie 63 Nie chcę zbytnio aplikować na inne kierunki, bo za duży byłby to koszt, chwilowo jestem jeszcze zapisana na UW i US
 6. Hej, mam szansę dostać się na logistykę lub prawo. Bardziej interesują mnie humanistyczne zagadnienia, ale logistyka otwiera przede mną możliwości na rynku europejskim. Słyszałam, że nauka prawa wraz z aplikacjami zajmuje ok. 10 lat. Proszę doradzcie, chętnie poznam opinie o obu kierunkach