Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

MlodyKurczak

Użytkownik
 • Zawartość

  84
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Reputacja

3 Neutralna

O MlodyKurczak

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Rzeszów
 • Zainteresowania
  Sport
  Film

Ostatnie wizyty

107 wyświetleń profilu
 1. Jeśli chcesz być programista, to idź na infe, chodź upezedzam: jak sam się nie weźmiesz za naukę i cie to zbytnio nie interesuje, to programista nie będziesz
 2. Teraz trwa rekrutacja uzupełniająca. Nie sądzę bym się dostał na matematykę, z drugiej strony nie jestem pewny jeszcze swojej pracy. Póki co mam praktyki, ale znalazłem ciekawą ofertę. Gdybym się dostał, to wtedy idę na zaoczne. Ale raz, że trzeba czekać na wyniki do września, dwa na zaocznych tylko 30 miejsc.
 3. Bo znalazłem ofertę pracy i może teraz pójdę na zaoczne na informatykę. Zastanawiam się czy teraz składać papiery na tą matematykę i jakbym dostał pracę to zrezygnować i pójść na zaoczne. Trudny wybór.
 4. A czy za rezygnacje ze studiów płaci się coś? I czy łatwo jest przenieść się z dziennych na zaoczne np z matematyki na informatykę zaoczną?
 5. Wiem. Dlatego trudny wybór. Na razie złożę papiery - raczej trudno się będzie dostać zakładając, że dużo osób, którzy nie dostali się na infe, będą podobnie jak ja składać na matme. A miejsc też nie jest dużo
 6. Ja właśnie się zastanawiam nad tym, bo myślę nad zaocznymi, kwestia tylko znaleźć pracę. Jeśli nie znajdę to zostaje stacjonarna matematyka (choć to nie jest pewne bo to rekrutacja uzupełniająca). Jak patrzyłem to matematyka i informatyka przez pierwszy rok mają podobne przedmioty z tym że na infie jest programowanie c++ i systemy operacyjne.
 7. Zależy od ocen, więc trzeba przycisnąć, aby się dostać. Ewentualnie znaleźć pracę i na zaoczne na informatykę.
 8. Zastanawiam się, czy będę mógł się przepisać po semestrze na informatykę. Matematyka to dobry kierunek, można po tym pracować jako administrator baz danych czy analityk, ale niestety, nie ma inżynierskich tylko licencjat.
 9. Składalem na tą uczelnię papiery na kierunek informatyka, jednak było zbyt duże zainteresowanie i nie dostałem sie. Otrzymałem maila od uczelni, że jeśli jestem zainteresowany to mogę przynieść papiery i dostanę sie na matematyke - analiza i bezpieczeństwo danych. Z matematyką myślę nie będę miał problemów, jednak co uważacie o tym? Jest ktoś, kto chodził lub chodzi na ten kierunek? I tak, jeśli będzie możliwość, przepisuje się na informatykę po semestrze.
 10. Tak z ciekawości ile miałeś punktów?
 11. Po informatyce i ekonometrii masz możliwość pracy jako BI. Ale też możesz pracować przy bazach danych.Co do cech, to trzeba mieć cierpliwość do pracy, chęci do pracy i rozwoju. A to, że jesteś nieśmiały to kwestia niszowa znaczy ofc nie mógłbyś być kierownikiem projektu, ale po ZIIP nigdy się nie zostaje kierownikiem
 12. Nie patrz na pieniądze tylko rób co lubisz, bo inaczej będziesz sie męczył (ludzie na studiach rezygnują z infy, bo się okazuje, że to nie tylko klepanie kodu czy instalacja windowsa)
 13. No możesz zarządzać produkcją, czyli kontrolować jakość, zarządzać taśmą produkcyjną. Ogólnie to kwestia odpowiedniego szukania pracy oraz czy masz cechy, ktore będą sprzyjać. Ale polecam, bo w rodzinie paru jest po tym kierunku i sami mówią, że dzięki studiom znaleźli taką pracę. Co do mojego wyboru to na WSIZ nie składałem. Nie mam kasy, żeby się utrzymać na nich na dziennych, więc w gre wchodzą zaoczne. Czekam na wyniki URZ. Informatyke warto studiować jeśli coś w tym kierunku robiłeś i niekoniecznie programowanie. Zresztą programowanie tutaj można liznac, ale wszystko sam szlifujesz. A jeśli interesują cię bazy danych to informatyka i ekonometria to dobry kierunek.
 14. Mój znajomy po tym kierunku jest kontrolerem jakości w dużej firmie. Dla niego uczelnia ok. Kwestia tego, co się lubi robić. A jeśli lubisz bazy danych to i po tym kierunku znajdziesz pracę bo studia i tak cię nie nauczą tylko pokażą kierunek, jak to wygląda
 15. Jak czytałem zasady rekrutacji to nie liczą w ten sposób, tylko sumują, z tym że rozszerzenie z matmy, informatyki czy fizyki liczy się podwójnie