Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

lukhash

Użytkownik
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O lukhash

 • Tytuł
  Nowicjusz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Cześć. O tuż w przypiętym temacie: Poradnik dla studentów: jak znaleźć pracę podczas studiów? LINK w dziale: Praca podczas studiów LINK pojawia mi się błąd: Fatal error: Call to a member function canClose() on string in /home/users/forumstudia/public_html/forum.studia.net/system/Theme/Theme.php(809) : eval()'d code on line 3774 Zgłaszam ten błąd bo chciałbym przeczytać po prostu ten temat ale nie mogę.
 2. Nie czuje się pewnie ponieważ będąc na licencjacie nie myślałem, że będę chciał pracować jako sieciowiec i nie mam żadnego doświadczenia związanym z tym zawodem. Drugim problemem jest to, że tu gdzie mieszkam nie ma raczej firm w tej specjalności. Myślałem by pójść na studia by załatwić nadobowiązkowe praktyki w ramach studiów. W dodatku w innym mieście, gdzie są już firmy sieciowców.
 3. Cześć. Mam nie mały kocioł do przeanalizowania jeżeli chodzi o moją przyszłość i potrzebuję opinii innych osób. O tuż jestem po licencjacie kiernku matematyczno-informatycznego specjalności administrowania sieci. Nie przywiązałem wtedy zbytniej uwagi na uczenie się ale coś tam pamiętam. W tym roku rzuciłem studia magisterskie przez kiepski poziom tych studiów i problemów ze zdaniem jednego przedmiotu, który według mnie jest niepotrzebny dla informatyka. W czasie studiów mgr podjąłem próbę nauczenia się programowania ale poległem. Ale tutaj pojawia się głos z przeszłości. Na licencjacie podobały mi się zajęcia z administrowania siieci (cisco itp) i chciałbym w tym kierunku spróbować swoich sił. Na magisterce miałem jeden semestr z tego przedmiotu na dodatek powtórkę z licencjatu i jeszcze bardziej się do tego przekonałem niż programowanie. Doświadczenia zawodowego z tą branżą niestety nie mam także jestem w kiepskiej sytuacji. Zapisałem się na pewien projekt szkoleniowy ze stażem ale boje się, że to nie wypali a już jest sierpień. I tu moje pytanie: Co mogę zrobić by pracować w tym zawodzie?
 4. Pytanie nt. zakonczenia studiów

  Uczelnia publiczna i studia stacjonarne.
 5. Cześć. Mam pytanie. Obecnie jestem na 2 semestrze studiów magisterskich i chcę je zakończyć lecz mam powtarzanie przedmiotu. Czy mogę je od tak zakończyć?