Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. Nie będę Ci podawał opisów kierunków które sobie wyazukasz chociażby na studia.net Księgowa siedzi głównie przy komputerze i zajmuje się papierkologia. Wprowadza dane do systemu. Im większa firma tym księgowa ma poważniejsze zadania np główna księgowa jest bardzo często odpowiedzialna za cały dział ksiegowo kadrowy
 3. Jakie studia wybrać ?

  Hehe to typowe. Poczytaj forum. Kolejna osoba po informatyce to już plaga. Ale mam wrażenie że się niczego nie nauczyłaś. Studia wybiera się z zainteresowań bo pracy to one raczej nie dają.
 4. Na jakie wg was studia opłaca się isc ? Cos po czym jest praca. Nie patrząc na "moje/wasze" zainteresowania. Byłem na wydziale informatyki, ale nie dalem sobie rady ;/ Się zastanawiam czy jeszcze raz nie spróbowac tylko na jakims innym kierunku. Cos po czym jest jakaś przyszłość i nie ma tam AŻ TAK matematyki. Polinistyka raczej mnie nie interesuje. Jestem ze Szczecina. ekonomia/zarządzanie ? Tam chyba matma jest ;/
 5. Wczoraj
 6. Hej Jestem już niemal na końcówce studiów i przyszedł ten "magiczny" czas pisania pracy magisterskej. Byłabym bardzo wdzięczna za uzupełnienie ankiety, która według mnie prezentuję na prawdę ciekawe reklamy (chociaż wiem, że nie każdy może mieć na ich punkcie bzika jak ja, ale to też opinia osób nie związanych z marketingiem ^^). Do wypełnienia potrzebuję opinii tak zwanych millenialsów, a więc osób urodzonych międzi 1980, a 2000 rokiem. Na prawdę dziękuję za każde wypełnienie i oczywiście mogę odwdzięczyć się tym samym https://goo.gl/forms/fvVNdBf5jLe1YFQd2
 7. Wypełniłam i byłabym również wdzięczna za wypełnienie mojej https://goo.gl/forms/fvVNdBf5jLe1YFQd2
 8. Chciałabym później pracować jako analityk finansowy albo księgowa chociaż wiele osób uważa iż jest to praca monotonna i generalnie człowiek spędza w papierach bardzo dużo godziny. Może byś potrafił w prosty sposób wytłumaczyć czym się zajmuje księgowa. Chciałabym poprostu porównać to z moim wyobrażeniem o tej pracy, które mam nadzieję jest dobre. A i czym są studia z analityki gospodarczej, niedawno się na to natknęłam i zaciekawił mnie ten kierunek.
 9. Automatyka i robotyka czy informatyka?

  Mieszkając ze studentem informatyki - stypendystą PW na 3 roku - zauważam, że pracodawcy (z firm informatycznych) są naprawdę wybredni w tej branży i często mając wysokie wymagania. Z tego wynika, że jest i dużo ofert, jak i dużo chętnych.
 10. Zwrócę też uwagę, że chłopak chce iść w Polsce na studia bez matury. Moim zdaniem na uczelni publicznej będzie Ci bardzo trudno się utrzymać.
 11. Analiza danych, jak nazwa wskazuje, przygotuje Cię bardziej w stronę analityka, niż programisty. Na pewno lepiej byłoby iść na informatykę, aczkolwiek wątpię, że będzie jakoś łatwo Jeśli chcesz po prostu zostać programistą, to nie lepiej iść na kurs programowania? Oszczędzisz parę lat
 12. Ankieta

  Cześć! Bardzo proszę o pomoc przy wypełnieniu ankiety na temat alergii pokarmowej potrzebnej do przygotowania prezentacji o tematyce zdrowotnej w ramach zajęć. Ankieta jest anonimowa i bardzo krótka. Z góry dziękuję za pomoc! https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0ulUro4MWAnVaWC-Q8ZN04fvGE2bM51Z5O19aGKgrxe3hdw/viewform
 13. Akademik - zło wszechobecne

  Ewentualnie przeprowadzka na mieszkanie, na szczęście w Katowicach ceny za pokój są przystępne. Przemyśl to
 14. mechatronika

  Czy jest taka specjalność na kierunku mechatroniki, że zajmuje się tylko projektowaniem maszyn. Budowaniem maszyny od podstaw ?
 15. Toruń to idealne miejsce na okres studiow. To miasto studenckie i nastawione na studenta. Dobra uczelnia ogromne atrakcje wszystko to powoduje że mieszka się tu swietnia
 16. Przez przypadek weszło mi to Staszów.
 17. jaki Staszów? O UMK CI już napisałem moje zdanie
 18. A jaką masz opinie na temat szkoły. Czytając opinie innych trudno mi powiedzieć czy to dobra szkoła bo jedni Staszów krytykują ją a inni chwalą. Wiem że może to nie jest aż tak istotnę ale chciałabym znać opinie innych. I jak w tej szkole jest z praktykami albo jakimiś stażem?
 19. mechatronika

  Czy na kierunku mechatroniki i MiBM są same obliczenia jako projektowanie części maszyn ? jak wygląda struktura tych kierunków ?
 20. Jakie studia po biochemie

  Hej było wiele razy na forum. Identyczne tematy więc poszukaj. Co do kierunku to musi on wynikać z Twoich zainteresowań o których nic nie wiemy. Po tym kierunku w szkole średniej można studiować kilkaset kierunków.
 21. Ostatni tydzień
 22. Jakie studia po biochemie

  W tym roku zdaję maturę z biologii i chemii i nie mam żadnego pomysłu na studia. Rozmyślałam nad stomatologią ale niestety za wysokie progi, aż tak przygotowana nie jestem :/ Chciałabym jakieś studia związane głównie z biologią bo najbardziej mnie interesuje, bardzo ważne też jest żebym mogła później znaleźć pracę w swoim zawodzie. Może ktoś coś poleci?
 23. prosze absolwętów geodezij o napisanie czy ten kierunek warto studjować ???
 24. Cześć, Z racji tego że jestem z Torunia i skończyłem UMK mam wieku znajomych po ekonomii i część po zarządzaniu. Z FiR chyba nikogo nie znam ale to dziedzina ekonomii. Po studiach radzą sobie dość dobrze. Co do uczelni to jedna Z najlepszych w kraju. Polecam.
 25. Witam

  Cześć, Do dyskusji o studiach zapraszam do odpowiednich działów. Tymczasem temat przenoszę. W Polsce to właśnie kierunek aktorstwo jest za to odpowiedzialny.
 26. POZNAŃ- co myslicie?

  Bywałem w Poznaniu przez 6 lat. To duże i rozwinięte miasto. Bardzo przedsiębiorcze i przemysłowe co nie każdemu odpowiada, np. Mi.
 27. POZNAŃ- co myslicie?

  Czy są tu studenci z Poznania? Wyrazcie swoją opinie na temat miasta, uczelni, życia studenckiego jesteście zadowoleni? Co polecacie?
 1. Pokaż więcej elementów aktywności