Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Z ostatniej godziny
 2. Gdzie mogę się dostać ?

  Dobry wieczór, Gdzie moge jeszcze sie dostac wchodzą w gre miasta Wawa, Gdansk, Lbl. na studia z wynikami pol: 50 % , mat: 48%, ang 72%, ang R 30 % ? Wiem wyniki nie są wysokie, ale gdzie moge się dostać jeszcze ?
 3. AGh, UJ czy PK

  Z biotechnologia i biofizyką bym uważała, bo jednak w naszym kraju ten sektor gospodarki nie istnieje. (Chyba że myślisz o emigracji). Chemia na uniwerkach ma czasem tendencje do bycia bardziej nauczycielską, a mniej laboratoryjną, dlatego pewnie wielu rozczarowuje. Tak naprawdę to inżynieria materiałowa wydaje się tu najbezpieczniejsza.
 4. Rzeszów Informatyka

  O ty dokładnie pytałem czy są takie przypadki i są tak bynajmniej mówią
 5. Dzisiaj
 6. AGh, UJ czy PK

  Tak wiem, ze musze to zrobic sama ale chenie posluchalabym opini innych o tych kierunkach i uczelniach .
 7. Co lepsze UJK w Kielcach czy AJD w Częstochowie?

  Obie uczelnie to dno i sto metrów mułu. AJD to jeszcze większy syf niż UJK. Z drugiej strony w Kielcach większa bieda i bezrobocie niż w Częstochowie, ale z drugiej strony życie tanie. Akademiki w Kielcach też są syfiaste, ale tanie. W Częstochowie nie wiem.
 8. Odzyskanie dokumentów Akademia Morska

  Poczytaj forum. Wątek walkowany codziennie. Nie mam już siły codziennie 10 razy na to samo odpisywać. Jedź na uczelnie i zabierz dokumenty.... P.s. chyba, że podpisales już umowę. Wówczas zapoznaj się z warunkami odstąpienia.
 9. Rzeszów Informatyka

  Ile osób składa a ile faktycznie przenoszą. Zapytaj o to;)
 10. Analityka chemiczna czy inżynieria ekologiczna ?

  Chce poznać opinie innych, mogłoby mi to pomoc w wyborze.
 11. Rzeszów Informatyka

  Podobno już mają takich
 12. Witam. Dostałem się na nawigacje(zaoczna) na AM w Gdyni.Przemyślałem kilka spraw i chciałbym jednak podjąć studia na AM w Szczecinie (dzienne). Problem w tym, ze wszystkie dokumenty, wraz z oryginałem matury ma w posiadaniu AM Gdynia. Czy będzie problem je teraz odzyskać jeśli nawet nie zaczął się rok akademicki ?
 13. Rzeszów Informatyka

  Możliwe ale mało realne.
 14. Rzeszów Informatyka

  Dzwoniłem zapytać. I na 1 uczelni jak i na 2 w dziekanacie mówią że jest to możliwe po 1 semestrze najwcześniej
 15. AiR czy Lotnictwo i Kosmonautyka?

  Skoro o tym marzyles to warto. Dlaczego rezygnować za marzeń. To dobra uczelnia i na popeline sobie nie pozwala.
 16. Co lepsze UJK w Kielcach czy AJD w Częstochowie?

  Weź pod uwagę przede wszystkim to, jaką masz odległość do obu miast i inne tego typu kwestie logistyczne.
 17. Witam, w październiku zaczynam studia i mam wielki dylemat. interesuję się lotnictwem od kiedy pamiętam, zawsze chciałem zostać pilotem, a teraz mam szansę studiować lotnictwo i kosmonautykę na politechnice poznańskiej. Problem w tym, że studia te są tylko jednego stopnia, funkcjonują od 2016 roku, więc nie wiem jak wygląda poziom nauczania a ponadto interesuje mnie w nich w sumie tylko specjalizacja pilotaż, na którą trudno się dostać. Moją drugą opcją, na którą się dostałem jest Automatyka i Robotyka na Wydziale Informatycznym, co prawda się tym nigdy nie interesowałem, ale poczytałem, że są po tym fajne perspektywy i wgl. Moje pytanie brzmi więc co wybrać, byłbym wdzięczny za każdą pomoc.
 18. Akademiki na UW

  Wpływ ma też na jakim wydziale studiujesz.
 19. Najlepsze śląskie uczelnie

  WSB co? Oś kiedy to akademia???
 20. Co studiujecie?

  Pytam z ciekawości czy masz jakiś plan.
 21. Najlepsze śląskie uczelnie

  Uniwersytet Śląski, Akademia WSB, Akademia Ekonomiczna
 22. Co studiujecie?

  Na studia idę głównie ze względu na zainteresowania, a nie ze względu na wybrany już z góry zawód. Zobaczę czy uda mi się zaangażować w koła naukowe lub badania na uczelni, zobaczę gdzie będę mogła odbywać praktyki i czym się zajmować - taki jest plan, dalej się jeszcze okaże, czy gdzieś się będę mogła zatrzymać na dłużej. Poza tym sądzę, że będę chciała iść dalej się uczyć po zrobieniu licencjatu.
 23. Kultura i praktyka tekstu: twórcze pisanie i edytorstwo

  Studiowałam i właśnie skończyłam licencjat, dokładnie na filologii polskiej na specjalizacji edytorskiej. Co do praktyki to zależy na jakiego prowadzącego trafisz, ale ogólnie ja wyniosłam bardzo dużo z tych studiów. Pisania jest sporo i przyzwyczaisz się do tego po pierwszym semestrze. Wiadomo, że jednak najwięcej nauczysz się na obowiązkowych praktykach u mnie one były na 2 roku i bardzo miło je wspominam.
 24. Prawo i kierunek medyczny

  Medycyna rządzi się swoimi prawami. W większości przypadków można połączyć 2 kierunku a znam osoby i na 3. Jednak mając obecnie szeroką ofertę podyplomowek nie widzę w tym wielkiego sensu
 25. Wolne miejsce na studiach na śląskich uczelniach

  Ju znalazłam 12 września, ale zrobiło się straszne zamieszanie i już zgłupiałam
 26. Co studiujecie?

  A co chciałbyś po tem robić?
 27. Czy mam szansę się dostać?

  Jeśli chodzi o Szczecin, to na USZ na Wydziale Biologii w tym roku był drugi nabór na: biologię, biotechnologię, genetykę i biologię eksperymentalną, mikrobiologię oraz ochronę i inżynierię środowiska przyrodniczego.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności