Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. studia informatyczne inżynierskie zaoczne Warszawa

  trudno poleca się najgorszą uczelnie, raczej to działa w drugą stronę
 3. studia informatyczne inżynierskie zaoczne Warszawa

  a może ktoś ma więcej informacji i mógł by cos dokładnie polecić
 4. studia informatyczne inżynierskie zaoczne Warszawa

  wybierz uczelnie niepubliczną
 5. Witam, Potrzebuje informacji gdzie jest najniższy poziom w Warszawie na kierunkach informatycznych (inżynier, zaoczne) , rok temu uczęszczałem na uczelnie WIT skończyłem dwa lata( bardzo dobra uczelnia nie mam nic do zarzucenia) i chciał bym kontynuować dalsza naukę lecz na niższym poziomie, krótko mówcie ma być łatwiej ponieważ już nie potrzebuje tej wiedzy która mogę nabyć na uczelni tylko i wyłącznie jest mi potrzebny dyplom, prosił bym również o konkretne odpowiedzi a nie pouczanie mnie ze to nie ma sensu itp.
 6. UMK czy UTP

  Znam obie uczelnie. Naturalnie UMK jest bardziej prestiżowa. Jednak wybierając studia powinnaś myśleć o kierunku studiów, bo to on będzie determinował co będziesz robiła po studiach. Technologia żywienia moim zdaniem daje szersze możliwości.
 7. Rekrutacja AWF Poznań

  przecież to nie ma znaczenia jeśli chodzi o przelicznik punktowy. Już lepiej z geografii niż z WOSu, aczkolwiek oba przedmioty na AWF nic Ci nie dadzą i tak całej biologii musisz się uczyć na studiach od nowa, a do tego jeszcze chemia.
 8. UMK czy UTP

  Cześć, dostalam sie za pierwszym razem na UTP w Bydgoszczy na kierunek technologia żywności i żywienie człowieka. Jednak byla to moja opcja awaryjna, ponieważ na dietetyke na UMK dostałam miejsce rezerwowe. Dzisiaj sie dowiedziałam że pod koniec sierpnia udało mi sie dostać na mój kierunek. Niestety już tak sobie poprzestawialam w glowie ze utp tez jest spoko opcją, że teraz nie potrafię wybrać pomiędzy tymi uczelniami i kierunkami. Możecie w jakis sposob doradzić? Moze jakis wasz znajomy studiowal ktorys z tych kierunków i jest w stanie podpowiedzieć. Dzięki z góry za odpowiedzi
 9. Rekrutacja AWF Poznań

  A na AWF bardziej mile widziana jest matura z geografii czy wosu? Nie licząc biologii.
 10. Rekrutacja AWF Poznań

  W tym samym miejscu powinny być podane informację o przeliczanie przedmiotów na punkty. Podane są zdawkowo bo to sprawdziłem, dla nich jeśli chodzi o przedmiot dodatkowy to nie ma znaczenia co zdawałeś i przeliczniki będzie taki sam - 1%= 1pkt przy podstawie i z rozszerzenia = 1,5 pkt. Co do samej matury to raczej nie zrobiłbym sobie takiej krzywdy bo bez matury z biologii na takim kierunku będzie bardzo trudno.
 11. Wczoraj
 12. Rekrutacja AWF Poznań

  Witam, Za rok będę chciał składać papiery na AWF w Poznaniu na kierunek wychowanie fizyczne. Na stronie awf jest napisane, że można otrzymać punkty za maturę z następujących przedmiotów: biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, matematyki, wosu. I moje pytanie dotyczy tego że, np. gdybym miał 60% na maturze z historii/wosu to otrzymałbym tyle samo punktów do rekrutacji w porównaniu gdybym miał 60% na maturze z biologii/chemii?
 13. Witam

  Zapraszam do dyskusji
 14. Witam

  Z przyjemnością dołączam do użytkowników tego forum
 15. Bardzo często pytacie o stypendia, czy to w formie socjalnej, czy w formie nagród za wyniki edukacyjne i sportowe. Zapraszam Was do krótkiego repetytorium o stypendiach: http://www.studia.net/studenckie-finanse/3910-stypendium-recepta-na-pusty-portfel
 16. Witam. Jestem absolwentem fizyki z wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu zadań online. Pomogę rozwiązać zadania z matematyki i fizyki, wszystkie poziomy. Od gimnazjum po studia (matematyka, fizyka, analiza matematyczna, algebra, statystyka). Rozwiązania na komputerze (w formacie doc, pdf). Rozwiązania są dokładne, z opisem, krok po kroku, mogą posłużyć do samodzielnej nauki. Pomogę również opracować laborki na Pracownię Fizyczną (wstęp teoretyczny, obliczenia, rachunek niepewności pomiarowej, wykresy, wnioski). Wzory na niepewność wyprowadzam od początku, dzięki czemu każdy student nauczy się obliczać niepewności pomiarowe. Jestem osobą uczciwą. W razie wątpliwości - możliwość wystawienia aukcji na allegro. Podaję maila na którego proszę wysyłać zadania do rozwiązania: zadanka2016@gmail.com Pomogę też napisać różnego rodzaju prace z fizyki bądź matematyki, prace na zaliczenia, prace kontrolne, referaty, prezentacje (oprócz prac dyplomowych). Uwaga: Nie pomagam na egzaminach i sprawdzianach. Pozdrawiam i zapraszam do skorzystania z moich usług.
 17. Your role Are you well organized? Do you have a sharp eye for detail? We are looking for someone like that who can help us: – resolve employees' HR concerns quickly and precisely while keeping them in the loop, from onboarding to workforce administration, to employee lifecycle and exit administration – treat sensitive documents with professionalism and discretion, minimizing risk – contribute to HR related projects within our team – stay in line with our internal rules and country specific labor law Your team You'll be working in the Service Delivery team based in Krakow/Wroclaw. We keep employees and line managers happy, solving problems for them by phone or through our ticketing system. Your experience and skills You have: – a bachelor's degree – experience in a similar role – advanced Microsoft Office skills – fluent German and English (knowledge of French or Italian would be an asset) You are: – truly service oriented – a great communicator – well organized, with a sharp eye for detail – able to stay on track, even when no two days are the same (and you love that) – known for your can-do attitude when tackling everyday tasks About us Expert advice. Wealth management. Investment banking. Asset management. Retail banking in Switzerland. And all the support functions. That's what we do. And we do it for private and institutional clients as well as corporations around the world. We are about 60,000 employees in all major financial centers, in almost 900 offices and more than 50 countries. Do you want to be one of us? What we offer Together. That’s how we do things. We offer people around the world a supportive, challenging and diverse working environment. We value your passion and commitment, and reward your performance. Keen to achieve the work-life agility that you desire? We're open to discussing how this could work for you (and us). Take the next step Are you truly collaborative? Succeeding at UBS means respecting, understanding and trusting colleagues and clients. Challenging others and being challenged in return. Being passionate about what you do. Driving yourself forward, always wanting to do things the right way. Does that sound like you? Then you have the right stuff to join us. Apply now on ubs.com/polandcareers Disclaimer / Policy Statements UBS is an Equal Opportunity Employer. We respect and seek to empower each individual and support the diverse cultures, perspectives, skills and experiences within our workforce.
 18. Matura 2016, do kiedy należy złożyć deklaracje?

  Zdawałam maturę w 2016 ( nowa matura) i teraz chce poprawić rozszerzenie czyli mam czas do złożenia deklaracji do końca lutego czy września?
 19. Jaka przyszłość po finansach?

  1. musisz mieć bardzo dobre wyniki, a do tego musza być wolne miejsca na UW. 2. 3. Myślę, że nie. SGGW to też dobra uczelnia. 4. raczej nie.
 20. Witam, za chwilę rozpoczynam studia dzienne na kierunku finanse i rachunkowość na sggw. Niestety zabrakło mi parę punktów na uw. Mam parę pytań dla lepiej obeznanych osób i dla tych, które ukończyły już ten kierunek: 1 Słyszałem że jest możliwość przeniesienia z SGGW na UW. Ile w tym prawdy i na jakich zasadach sie to odbywa? 2) Jak potoczyło się Wasze życie po ukończeniu tego kierunku? Pracujecie w tym? Był problem z pracą? Jakie były początkowe stawki? 3) Po SGGW mam dużo mniejsze szanse znaleźć pracę w tym kierunku niż po UW? 4) Czy znajomość języków obcych i informatyka są jednym z ważnych elementów na tym kierunku i w tym zawodzie pomijając matematykę?
 21. Ostatni tydzień
 22. Dobra, w sumie jest wrzesień, zapomniałam. Można usunąć powyższy post
 23. Chce zacząć od nowa od października. Bynajmniej tak wynika z ostatniego zdania
 24. co jest lepszym wyborem?

  A co chciałbyś robić po tym kierunku? Konkretnie
 25. Moment, student oblał pierwszy semestr, ale chce chodzić od drugiego? Na publicznych raczej o to ciężko.
 26. co jest lepszym wyborem?

  Aplikowałem bo uważałem że jest przyszłość. Potem każdy mi tego odradzał.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności