Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie   

 1. Dzisiaj
 2. ITZ - WIT Warszawa

  To nowość. Moim zdaniem zdecydowanie lepiej iść po prostu w informatykę. Na prywatnej uczelni w Polsce łatwiej o dyplom.
 3. Informatyczne Techniki Zarządzania - co to jest w ogóle? Warto w to uderzać? Uczelnia dobra? Prywatne to chyba takie, że płacisz i masz papier? Nigdzie nie ma takiego kierunku.
 4. Wczoraj
 5. to nie forum korepetycji, zapraszam na korepetycje.net swoją drogą na jutro? tak z dnia na dzień:) P.S. polecam biblioteki
 6. Witajcie! Z przedmiotu - metodologia badań psychologicznych i statystyki - mam za zadnie na zaliczenie na JUTRO ! zrobić prezentację na temat " Wybór tematu pracy i jej czynniki" Moje pytanie brzmi - co to są za czynniki? Szukałam już tak wiele od 3 dni i nie mogę znaleźć nic konkretnego. Bardzo proszę o pomoc
 7. Ostatni tydzień
 8. Ekonomia

  Dlatego napisałem że na pewno na mniej popularnych uczelniach w mniejszych miastach bez problemu.
 9. Ekonomia

  Nie chcę iść na prywatną uczelnie tylko publiczną
 10. Nauka duńskiego

  Polecam korepetycje.net
 11. Ekonomia

  Tak bo nie jest to obecnie bardzo popularny kierunek. Na uczelni prywatnej też na pewno Cię przyjmą.
 12. Nauka duńskiego

  Dzień Dobry Poszukuję studentki/ta ostatniego roku studiów do udzielenia korepetycji z duńskiego. Lekcje tylko online w każdy czwartek 17.30 za niewygórowane pieniądze. Liczę na osobą skrupulatną,uczciwą i sympatyczną. Kontakt: basiakuc.pob@gmail.com Pozdrawiam serdecznie Barbara
 13. Ekonomia

  Czy z takimi wynikami mam szansę się dostać?
 14. Ekonomia

  Bo chce ją studiować
 15. Czas na hobby

  Wszystko zależy od organziacji czasu, ale z doświadczenia powiem, że nie warto brać na siebie zbyt wielu obowiązków. Najważniejsze, żeby dobrze czuć się ze sobą
 16. weterynaria

  To tak jak na Prawie, maniacy chodzą już w garniakach, a Ci najwięksi popaprańcy z teczką i to czasem przypiętą do ręki kajdankami. Znało się takie przypadki. Czaszka myślę jest tak samo niezbędnym elementem w medycynie jak ołówek B2 na ASP.
 17. Studencie Hotelarstwa - szukasz pracy?

  Najlepsze są te pytania o "kontakt z ludźmi". Uczciwie, większość ludzi powiedziałaby, że nienawidzi ludzi, a szczególnie tłoku przy kasie i w windzie, ale oczywiście, dla dobra rekrutacji ludzie są wspaniali i w ogóle kochajmy się wszyscy, bo tak Lenon kazał.
 18. Jakie studia?

  Dobieranie studiów na podstawie wyników w szkole, czyli "gdzie najlepiej będzie mi pasować" jest zgubne i świadczy tylko o tym, że studia są po to, żeby papier zdobyć i nic więcej. Jak się na studiach nie zaangażujesz, nie przyłożysz, nie zdobędziesz doświadczenia, to potem rynek pracy bardzo szybko to zweryfikuje. Przemyśl to.
 19. Rekrutacja od początku, przeniesienie ocen

  Było wiele razy na forum. Polecam przestrzegać regulaminu i najpierw poczytać. W skrócie. Możesz się przenieść ale na to musi wyrazić zgodę dziekan na nowej uczelni. Musisz mieć zaliczony rok. Zostaną wyznaczone różnice programowe. Tak jeśli nie zdasz roku zaczynasz od nowa. Resztę odczytasz z forum
 20. Witam. Jestem na pierwszym roku studiow i chcialbym rozpocząć studia na innym kierunku w innej uczelni od przyszlego roku. Czy gdybym dokonczyl ten rok na swojej uczelni to czy mozna przepisac oceny do innej uczelni na inny kierunek jezeli przedmioty sa powiazane np. angielski, matematyka itd ? I co w sytuacji kiedy np nie zaliczy sie jakiegos przedmiotu na swojej uczelni ? Wtedy musialbym podejsc normalnie jak wszyscy do rekrutacji z tym ze rok bym miał stracony ? Z gory dziękuję.
 21. Ekonomia

  to po co się pchać na ekonomię? www.krakow.studia.net/ekonomia - tutaj masz uczelnie
 22. Politechnika Krakowska-Transport

  fizykę tak
 23. Jakie studia, totalna załamka ;/

  nie jesteś, jeśli zdeklarujesz i nie zdasz lub nie podejdziesz to nic się nie dzieje
 24. Jakie studia, totalna załamka ;/

  Z pewnością lepiej wybrać ciekawszy kierunek na innej uczelni, niż nieciekawy, ale na prestiżowej. Z drugiej strony możesz zdawać na maturze i drugi język - nawet jeśli w końcu się rozmyślisz z tego pomysłu, to nie miałoby to żadnych konsekwencji, oprócz tego, że wypadałoby po prostu iść napisać taką maturkę (ale bez stresu), czy jestem w błędzie?
 25. Politechnika Krakowska-Transport

  Trudno się dostać? Jestem w stanie sama nadrobić fizyke?
 26. Ekonomia

  Gdzie w Krakowie studiować ekonomię? Czy trudno się dostać? Orłem nie jestem i z rozszerzenia matmy liczę na 40% i angielskiego tak samo.
 27. Jakie studia, totalna załamka ;/

  no tak, ale masz do wyboru kilka uczelni i mozesz też poprawić maturę i za rok spróbować
 28. Jakie studia, totalna załamka ;/

  Wiem, dokładnie , ale musze mysleć też o planie b jesli archi by nie wypaliła ;/ bede sie starała jak tylko moge, ale swiadomosc, że jest chętnych 600-300 osób na 90 miejsc mnie lekko dobija ;/
 1. Pokaż więcej elementów aktywności